داروتو
تصویر  پوشک کامل بچه ۳ تا ۶ کیلوگرم سایز ۲ کوچک مولفیکس ۱۶ عددی
تصویر  پوشک کامل بچه ۳ تا ۶ کیلوگرم سایز ۲ کوچک مولفیکس ۱۶ عددی

پوشک کامل بچه ۳ تا ۶ کیلوگرم سایز ۲ کوچک مولفیکس ۱۶ عددی

Molfix Size 2 Baby Diaper 16pcs

دسته بندی : پوشک نوزاد و کودک
ویژگی ها

سایز ۲ کوچک

مناسب وزن ۳ تا ۶ کیلوگرم

سازگار با پوست

دارای انحنای بند ناف

دارای دو لایه محافظ

دارای سیستم گردش هوا

نشانگر تعویض با تغییر رنگ

فاقد لاتکس و پارابن و BPA

دارای نوارهای کناری جهت کشسانی بیشتر

در حال تامین

پوشک کامل بچه ۳ تا ۶ کیلوگرم سایز ۲ کوچک مولفیکس دارای طراحی هماهنگ با سن کودک است. با توجه به میزان تحرک کودک، به گونه‌ای طراحی شده است که هیچ محدودیتی برای حرکات آن‌ها ایجاد نکند.از طرفی حاوی مواد جاذب قوی است و قدرت جذب فوق‌العاده‌ای دارد. این عامل سبب می‌شود تا مواد دفعی کودک به بیرون نشت نکند. از طرفی وجود لایه عبور هوا به تنفس پوستی کودک کمک می‌کند.نوزادان دارای پوستی حساس هستند. به همین علت استفاده از پوشک ضد حساسیت برای آن‌ها اهمیت بالایی دارد. پوشک مولفیکس برای کودکانی که پوست حساس دارند، بهترین گزینه است و به علت داشتن عصاره آلوئه ورا و بابونه از ایجاد خارش، سوزش و قرمزی پوست جلوگیری می‌کند. پوشک مولفیکس دارای طرح و رنگی زیبا و متنوعی بوده که مناسب سن کودک است. با تغییر رنگ نشانگر تعویض پوشک نیز می‌توان متوجه زمان تعویض شد. 

‌ویژگی‌های خاص:

-دارای دو لایه محافظ

-دارای تکنولوژی عبور هوا

-نشانگر تعویض با تغییر رنگ

-جلوگیری از نشت محافظ کشسان

-دارای نوارهای کناری جهت کشسانی بیشتر

نحوه مصرف: پوشک را طوری زیر کودکتان بگذارید که نقش‌های جذاب مولفیکس سمت جلوی کودک قرار گیرد، دقت کنید که لایه‌های محافظ عمودی به داخل تا شده باشد، پودر، کرم یا روغن بچه هیچگونه اثری روی چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس که بارها قابل استفاده‌اند، نمی‌گذارد. چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس را طوری بچسبانید که در هر دو طرف فاصله‌ای یکسان باقی بماند.

ترکیبات: خمیر کاغذ سلولزی، پودر جاذب (سدیم پلی آکریلات)، پلی پروپیلن، پلی اتیلن، چسب حرارتی و بهداشتی (هیدروکربن، استایرن، کوپلیمرورزین)، لایه عبور دهنده و توزیع کننده (پلی استر)، کش (پلیمر پلی اورتان)

هشدار مصرف: برای سلامتی کودکتان، تعویض پوشک در فواصل زمانی منظم توصیه می‌شود. استفاده از کرم‌های ضد سوختگی و مرطوب کننده های مناسب نوع پوست کودک در کنار این محصول توصیه می شود. پوشک را در توالت نیاندازید.

عنوان مشخصه
برند مولفیکس - Molfix
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده حیات ساغلیک ارونلری
نوع محصول پوشک بچه
تعداد 16
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف نوزادان
سایز 2
فاقد لاتکس و پارابن و BPA
ترکیبات خمیر کاغذ سلولزی، پودر جاذب (سدیم پلی آکریلات)، پلی پروپیلن، پلی اتیلن، چسب حرارتی و بهداشتی (هیدروکربن، استایرن، کوپلیمرورزین)، لایه عبور دهنده و توزیع کننده (پلی استر)، کش (پلیمر پلی اورتان)
روش مصرف پوشک را طوری زیر کودکتان بگذارید که نقش‌های جذاب مولفیکس سمت جلوی کودک قرار گیرد، دقت کنید که لایه‌های محافظ عمودی به داخل تا شده باشد، پودر، کرم یا روغن بچه هیچگونه اثری روی چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس که بارها قابل استفاده‌اند، نمی‌گذارد. چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس را طوری بچسبانید که در هر دو طرف فاصله‌ای یکسان باقی بماند.
هشدار مصرف برای سلامتی کودکتان، تعویض پوشک در فواصل زمانی منظم توصیه می‌شود. استفاده از کرم‌های ضد سوختگی و مرطوب کننده های مناسب نوع پوست کودک در کنار این محصول توصیه می شود. پوشک را در توالت نیاندازید.
محفظه نگهدارنده بسته بندی پلاستیکی
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید