کهنه بچه سایز بزرگ فیروز ۵ عددی

Firooz Cloth Diaper Size Large 5pcs
45,300 تومان

هر کودک به طور متوسط در طول دوران کودکی ۶ الی ۸ هزار پوشک مصرف می‌کند. پوشک‌های مصرف شده حداقل ۷۰ سال طول می‌کشد که تجزیه شده و به طبیعت برگردند. از این جهت این پوشک‌ها خسارت جبران ناپذیری به محیط زیست وارد می‌کنند. کهنه بچه فیروز دارای قدرت جذب بالا و سریع، با قابلیت شستشوی مکرر و بدون هرگونه مواد حساسیت ‌زا می‌باشد. کهنه بچه سایز بزرگ فیروز برای بهداشت کودک و همچنین محیط زیست نیز مناسب است. در ساخت پوشک‌ها از مواد شیمیایی برای بالا بردن قدرت ‌جذب استفاده می‌شود که تماس طولانی مدت آن‌ها با پوست برای کودک مضر است. به همین دلیل توصیه ما استفاده از کهنه بچه، که محصولی اقتصادی ‌تر، سازگار با پوست کودک و محیط زیست است، می‌باشد.

‌ویژگی‌های خاص:

-نرم و لطیف

-با قابلیت شستشوی مکرر

-فاقد هرگونه مواد حساسیت ‌زا

-متناسب با پوست لطیف کودک

-دارای قدرت جذب سریع و زیاد

-تولید شده از الیاف پنبه‌ای خالص

هشدار مصرف: در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. کهنه بچه را با پودر صابون یا صابون لباسشویی بشویید تا از بروز حساسیت در پوست کودک جلوگیری شود. جهت محافظت از پوست لطیف کودکان می‌توان از وازلین و یا کرم بچه استفاده کرد. کهنه بچه را مرتبا بررسی کنید و به محض خیس یا آلوده شدن آن را تعویض نمایید. جهت ضد عفونی کردن کهنه‌ها می‌توان از محلول ضد عفونی کننده استفاده کرد. برای جلوگیری از التهاب، از پودر بچه استفاده کنید.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند فیروز - Firooz
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده فیروز
نوع محصول کهنه بچه
تعداد 5
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف کودکان
سایز بزرگ
فاقد هرگونه مواد حساسیت ‌زا
موارد مصرف جایگزین پوشک کودک
هشدار مصرف در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. کهنه بچه را با پودر صابون یا صابون لباسشویی بشویید تا از بروز حساسیت در پوست کودک جلوگیری شود. جهت محافظت از پوست لطیف کودکان می‌توان از وازلین و یا کرم بچه استفاده کرد. کهنه بچه را مرتبا بررسی کنید و به محض خیس یا آلوده شدن آن را تعویض نمایید. جهت ضد عفونی کردن کهنه‌ها می‌توان از محلول ضد عفونی کننده استفاده کرد. برای جلوگیری از التهاب، از پودر بچه استفاده کنید.
محفظه نگهدارنده جعبه مقوایی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

پد لاک پاک کن ناژه ۴۵ عددی

Najeh Nail Polish Remover Pads 45pcs
33,500 تومان

پماد کالاندولا دینه ۱۵ گرم

Dineh Calendula Anti-Inflammatory Ointment 15gr
29,000 تومان