داروتو
تصویر  اکسیدان ۳ درصد آرکانوم بیول ۱۵۰ ميلی ليتر
تصویر  اکسیدان ۳ درصد آرکانوم بیول ۱۵۰ ميلی ليتر

اکسیدان ۳ درصد آرکانوم بیول ۱۵۰ ميلی ليتر

Biol Arcanum Oxidant Cream 3% 150ml

دسته بندی : رنگ مو

در حال تامین

اكسيدان ماده‌ای است كه به عنوان فعال كننده رنگ مو از آن استفاده می‌شود. اكسيدان آركانوم دارای روغن بادام است كه از سوزش و ايجاد حساسيت جلوگيری می‌كند. اكسيدان‌ها بسته به اينكه برای چه نوع رنگ مويی استفاده شوند دارای درصدهای مختلف هستند. اكسيدان ۶ درصد يا شماره يک آرکانوم بیول برای پوشش تارهای سفید بسیار پر کاربرد بوده و در دکلره‌های ضعیف و تکنیک دکوپاژ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در رنگ ریشه و رنگ ابرو نیز کاربرد زیادی دارد.

ويژگی‌های خاص:

-با کیفیت

-۶ درصد

-حاوی روغن بادام

-حاوی بيزابول جهت جلوگيری از حساسيت و سوزش

نحوه مصرف: معمولا نسبت استفاده رنگ و اکسیدان (۱+۱) است بعد از مخلوط کردن رنگ و اکسیدان به روش زیر عمل نمایید؛ رنگ کردن موها برای اولین بار، مخلوط آماده شده را از پشت سر و به فاصله ۳ سانتی متری مانده به انتهای موها شروع و به طرف نوک موها بمالید وپس از ۱۰ الی ۱۵ دقیقه مقدار دیگری از مخلوط تهیه شده را به ریشه مو بزنید واجازه دهید ۲۰ الی ۳۰ دقیقه دیگر روی موها بماند. رنگ کردن موهای تازه رشد کرده، مخلوط را به روش فوق تهیه کنید و ابتدا روی ریشه‌های مو بکار ببرید و پس از ۲۰ الی ۳۰ دقیقه موها را با آب گرم مرطوب کنید و بعد با شانه، رنگ را به تمام قسمت‌های مو به طور یکنواخت بمالید و بگذارید رنگ ۵ الی ۱۰ دقیقه دیگر روی مو بماند.

ترکیبات: گلسیرین مونو استئارت ES، آب اکسیژنه، استئاریل الکل، اسید استئاریک، سدیم لوریل اتر سولفات، اتیدرونیک اسید، ادت ادی سدیم، ستریمونیوم کلراید، اسید اولئیک، اسید فسفریک، اسانس آرایشی و بهداشتی، آب دیونیزه، رنگ مجاز آرایشی بهداشتی CL:19140-4209، بیزابول

هشدار مصرف: هنگام مصرف از دستکش استفاده نمایید. تست حساسیت انجام شود و در صورت تماس با چشم‌ها با آب فراوان شسته شود.

عنوان مشخصه
برند آركانوم - Arcanum
کشور سازنده ایران
حجم 150 میلی لیتر
نوع محصول اکسیدان
جنسیت مصرف بانوان
حاوی روغن بادام، بیزابول
قابل استفاده برای مو
مناسب برای انواع مو
ترکیبات گلسیرین مونو استئارت ES، آب اکسیژنه، استئاریل الکل، اسید استئاریک، سدیم لوریل اتر سولفات، اتیدرونیک اسید، ادت ادی سدیم، ستریمونیوم کلراید، اسید اولئیک، اسید فسفریک، اسانس آرایشی و بهداشتی، آب دیونیزه، رنگ مجاز آرایشی بهداشتی CL:19140-4209، بیزابول
روش مصرف معمولا نسبت استفاده رنگ و اکسیدان (۱+۱) است بعد از مخلوط کردن رنگ و اکسیدان به روش زیر عمل نمایید؛ رنگ کردن موها برای اولین بار، مخلوط آماده شده را از پشت سر و به فاصله ۳ سانتی متری مانده به انتهای موها شروع و به طرف نوک موها بمالید وپس از ۱۰ الی ۱۵ دقیقه مقدار دیگری از مخلوط تهیه شده را به ریشه مو بزنید واجازه دهید ۲۰ الی ۳۰ دقیقه دیگر روی موها بماند. رنگ کردن موهای تازه رشد کرده، مخلوط را به روش فوق تهیه کنید و ابتدا روی ریشه‌های مو بکار ببرید و پس از ۲۰ الی ۳۰ دقیقه موها را با آب گرم مرطوب کنید و بعد با شانه، رنگ را به تمام قسمت‌های مو به طور یکنواخت بمالید و بگذارید رنگ ۵ الی ۱۰ دقیقه دیگر روی مو بماند.
هشدار مصرف هنگام مصرف از دستکش استفاده نمایید. تست حساسیت انجام شود و در صورت تماس با چشم‌ها با آب فراوان شسته شود.
محفظه نگهدارنده بطری پلاستیکی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید