داروتو
درباره ما

داروتو پلتفرم فروشگاه اینترنتی برای داروخانه آنلاین یا داروخانه اینترنتی است در حال حاضر در این پلتفرم محصولات داروخانه‌ دکتر مرتضی اشرفی به فروش می‌رسد این مجموعه تمامی مجوز‌های مربوط به فروش آنلاین محصولات داروخانه را دارد. مجموعه داروتو تلاش می‌کند تا با کمک فناوری اطلاعات کیفیت سلامت زندگی هم‌وطنانمان را ارتقا دهد مجموعه داروتو از دو تیم پزشکان داروساز، کارشناسان محصولات پوست و مو و همچنین تیم فنی با تجربه تشکیل شده است

 

 آگاهی رسانی بخش جدا ناپذیر از حوزه سلامت است به همین خاطر ما در داروتو تلاش می‌کنیم مقاله‌های مرتبط با مسائل حوزه سلامت را از مراجع معتبر علمی دنیا انتخاب و در اختیار مخاطبین قرار دهیم.

ما با بهره‌مندی از متخصصان داروساز، تغذیه و همچنین مشاوران حوزه زیبایی، ارائه مشاوره به کاربران را مسئولیت خود می‌دانیم و برای انتخاب بهترین محصول برای کاربر داروتو تلاش خواهیم کرد. محصولاتی که در داروتو عرضه می‌شود فقط محصولات داروخانه از برند‌های معتبر است و با اطمینان از کیفیت و اصالت قابل استفاده هستند.

ما متعهدیم در کمتر از ۲ ساعت محصولات را در تهران به مشتریان تحویل دهیم و در صورت حفظ شرایط  تا ۲۴ ساعت در شهرستان‌ها به مشتریان عزیز تحویل نماییم.

چشم انداز

داستان و چشم‌انداز ما ارتقا امید به زندگی هم‌وطنانمان از طریق دسترسی آسان به محصولات دارویی و داروخانه با کمک فناوری اطلاعات است.

ماموریت

ماموریت ما آگاهی‌رسانی در حوزه سلامت و ارائه محصولات داروخانه به مشتریان است. پلتفرم داروتو اعتبار و اصالت محصولات را تضمین می‌‌کند و برای اینکه شما سریع‌ترین خرید اینترنتی و دریافت کالا را تجربه کنید برنامه دارد.

 

 

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید