داروتو
تصویر  تونیک ضد شپش لایس فری انواع مو سریتا ۵۰ میلی لیتر
تصویر  تونیک ضد شپش لایس فری انواع مو سریتا ۵۰ میلی لیتر
تصویر  تونیک ضد شپش لایس فری انواع مو سریتا ۵۰ میلی لیتر
تصویر  تونیک ضد شپش لایس فری انواع مو سریتا ۵۰ میلی لیتر
تصویر  تونیک ضد شپش لایس فری انواع مو سریتا ۵۰ میلی لیتر

تونیک ضد شپش لایس فری انواع مو سریتا ۵۰ میلی لیتر

Cerita Lice Free Hair Care Lotion 50ml

دسته بندی : ضد شپش سر
ویژگی ها

مناسب انواع مو

ضد التهاب

پاکسازی آلودگی موی سر ناشی از شپش

جداسازی کامل تخم شپش از موها

نرم کننده و ضد خارش

ممانعت از تولید مثل مجدد شپش در موها

حاوی عصاره پیرتروم، روغن اسطوخودوس و روغن درخت چای

68,900 تومان

شپش‌ها حشراتی بسیار ریز با طول ۱.۶ میلی ‌متر و بدون بال هستند که محل زندگی و تغذیه آن‌ها پوست سر است. این حشرات از خون پوست سر تغذیه می‌کنند و مادامی ‌که بر روی سر قرار داشته باشند بین ۲ تا ۴ هفته عمر می‌کنند. شپش‌ها در صورت تغذیه مناسب خیلی زود شروع به تخم ‌گذاری و تکثیر می‌کنند و گسترش می‌یابند. تخم این موجودات از طریق ماده چسبناکی که از بدن مادر ترشح می‌شود به کف سر می‌چسبد و جدا کردن آن بسیار دشوار است. این تخم‌ها بسیار شبیه به شوره سر هستند و به همین دلیل تشخیص آن‌ها مشکل است، تنها تفاوت آن‌ها با شوره در این است که شوره به ‌راحتی از پوست سر جدا می‌شود اما تخم‌ها این ویژگی را ندارند. تونیک ضد شپش لایس فری انواع مو سریتا با دارا بودن مواد موثر گیاهی و طبیعی و با کمک مکانیزم‌های کارآمد، سبب مرگ شپش و نابودی تخم‌های آن می‌شود. این تونیک برخلاف سایر ترکیبات ضد شپشی که تولید شده است، هیچگونه ضرری برای انسان ندارد. تونیک لایس فری سریتا دور کننده حشره، ضد باکتری و ضد قارچ بوده و با مسدود کردن منافذ تنفسی در شپش و تخم آن باعث مرگ شپش و نابودی تخم‌های آن می‌شود.

‌ویژگی‌های خاص:

-ضد التهاب

-پاکسازی آلودگی موی سر ناشی از شپش

-جداسازی کامل تخم شپش از موها

-نرم کننده و ضد خارش

-ممانعت از تولید مثل مجدد شپش در موها

نحوه مصرف: تونیک را به فاصله تقریبی ده سانتی متر از سر نگه داشته و با دقت بر روی موی خشک خود اسپری کنید. اسپری باید تمام نقاط پوست و موی سر، از ریشه تا نوک موی شما را فرا گیرد. همزمان با اسپری کردن، موها را به خوبی شانه کنید. این امر در جدا شدن شپش و تخم‌های آن از پوست سر و موی شما نقش مهمی دارد. اجازه دهید مدت زمان پانزده دقیقه تونیک ضد شپش لایس فری انواع مو سریتا روی موها و پوست سر شما باقی بماند. در این مدت موهای خود را به صورت پیوسته شانه کنید. سپس موها را با شامپو بشویید. به منظور اجتناب از انتشار آلودگی، شانه را بعد از هر بار استفاده حتما با آب داغ و صابون شستشو دهید.

ترکیبات: دی لیمونن، روغن اسطوخودو، سنبل هندی، روغن درخت چای، دی اتیل تولوآمید، فنوکسی اتانول، عصاره پیرتروم

هشدار مصرف: در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

عنوان مشخصه
برند سریتا - Cerita
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده پارس آزمای طب
حجم 50 میلی لیتر
نوع محصول تونیک
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف نوجوانان، بزرگسالان
حاوی عصاره پیرتروم، روغن اسطوخودوس و روغن درخت چای
قابل استفاده برای مو
مناسب برای انواع مو
موارد مصرف ضد شپش
ترکیبات دی لیمونن، روغن اسطوخودو، سنبل هندی، روغن درخت چای، دی اتیل تولوآمید، فنوکسی اتانول، عصاره پیرتروم
روش مصرف تونیک را به فاصله تقریبی ده سانتی متر از سر نگه داشته و با دقت بر روی موی خشک خود اسپری کنید. اسپری باید تمام نقاط پوست و موی سر، از ریشه تا نوک موی شما را فرا گیرد. همزمان با اسپری کردن، موها را به خوبی شانه کنید. این امر در جدا شدن شپش و تخم‌های آن از پوست سر و موی شما نقش مهمی دارد. اجازه دهید مدت زمان پانزده دقیقه تونیک ضد شپش لایس فری انواع مو سریتا روی موها و پوست سر شما باقی بماند. در این مدت موهای خود را به صورت پیوسته شانه کنید. سپس موها را با شامپو بشویید. به منظور اجتناب از انتشار آلودگی، شانه را بعد از هر بار استفاده حتما با آب داغ و صابون شستشو دهید.
هشدار مصرف در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.
محفظه نگهدارنده بطری اسپری دار
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید