داروتو
تصویر  دستمال مرطوب ایزوتونیک مولفیکس ۷۰ عددی
تصویر  دستمال مرطوب ایزوتونیک مولفیکس ۷۰ عددی

دستمال مرطوب ایزوتونیک مولفیکس ۷۰ عددی

Molfix Isotonic Wet Wipes 70pcs

دسته بندی : دستمال مرطوب کودک
ویژگی ها

مناسب کودکان

مناسب دست، صورت و بدن

حاوی لوسیون و آب غنی شده

فاقد الکل، صابون و مواد رنگی

پاک کننده ملایم پوست کودک

جلوگیری از التهاب ناشی از پوشک

در حال تامین

از مهم ترین دغدغه‌های مادران، تمیزی حداکثری کودکشان پس از هر بار تعویض پوشک است، رعایت این مسئله و شستشو مدام کودک آن هم برای چند بار در روز مسئله خسته کننده‌ای خواهد بود. دستمال مرطوب نوزاد ایزوتونیک مولفیکس دارای بافت بسیار لطیف بوده و لوسیون موجود در محتویات، پوست نوزاد شما را به طرز بسیار موثر نرم و تمیز می‌کند. آب ایزوتونیک گزینه‌ای مناسب برای pH پوست و فیزیولوژی سلول است و آب ایزوتونیک تعادل طبیعی پوست را حفظ می‌کند، به همین دلیل به عنوان یک نوع آب سازگار برای محصولات در تماس با پوست است.

‌ویژگی‌های خاص:

-مناسب دست، صورت و بدن

-فاقد الکل، صابون و مواد رنگی

-پاک کننده ملایم پوست کودک

-حاوی لوسیون و آب غنی شده

-جلوگیری از التهاب ناشی از پوشک

نحوه مصرف: استفاده از دستمال مرطوب نوزاد کار آسانی است و تنها نکته‌ای که باید رعایت کنید این است که پس از برداشتن دستمال مرطوب درب آن را ببندید. یکی از دستمال‌ها را برداشته و روی پوست نوزاد بکشید، البته دقت کنید با کشیدن محکم موجب سایش و زخم شدن پوست نوزاد نشوید. اگر برای صورت استفاده می‌کنید بهتر است بعد از استفاده از کرم یا لوسیون کودک جهت جلوگیری از بروز حساسیت استفاده کنید.

ترکیبات: منسوج نبافته، پروپلین گلیکول، فنوکسی اتانول، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، روغن کرچک هیدروژنه شده پلی اتیلن گلیکول ۴۰، اتیل هگزیل گلیسیرین، سدیم کلراید، تتراسدیم اتیلن دی آمین تترا استیک اسید، اسیر سیتریک، آب دیونیزه

هشدار مصرف: در صورت بروز هرگونه حساسیت مصرف آن را متوقف کنید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم بپرهیزید، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید. از انداختن دستمال به داخل توالت خودداری نمایید. برای جلوگیری از خشک شدن دستمال، لطفا لیبل را به خوبی به جای اولیه برگردانید.

عنوان مشخصه
برند مولفیکس - Molfix
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده حیات ساغلیک ارونلری
نوع محصول دستمال مرطوب
تعداد 70
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف کودکان
سایز 195*160 میلی متر
حاوی لوسیون و آب غنی شده
فاقد الکل، صابون و مواد رنگی
قابل استفاده برای صورت و بدن
مناسب برای پوست‌های حساس
موارد مصرف پاک کننده
ترکیبات منسوج نبافته، پروپلین گلیکول، فنوکسی اتانول، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، روغن کرچک هیدروژنه شده پلی اتیلن گلیکول ۴۰، اتیل هگزیل گلیسیرین، سدیم کلراید، تتراسدیم اتیلن دی آمین تترا استیک اسید، اسیر سیتریک، آب دیونیزه
روش مصرف استفاده از دستمال مرطوب نوزاد کار آسانی است و تنها نکته‌ای که باید رعایت کنید این است که پس از برداشتن دستمال مرطوب درب آن را ببندید. یکی از دستمال‌ها را برداشته و روی پوست نوزاد بکشید، البته دقت کنید با کشیدن محکم موجب سایش و زخم شدن پوست نوزاد نشوید. اگر برای صورت استفاده می‌کنید بهتر است بعد از استفاده از کرم یا لوسیون کودک جهت جلوگیری از بروز حساسیت استفاده کنید.
هشدار مصرف در صورت بروز هرگونه حساسیت مصرف آن را متوقف کنید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم بپرهیزید، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید. از انداختن دستمال به داخل توالت خودداری نمایید. برای جلوگیری از خشک شدن دستمال، لطفا لیبل را به خوبی به جای اولیه برگردانید.
محفظه نگهدارنده بسته بندی پلاستیکی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید