سرم ترمیم کننده تار مو ویتامین E و کراتین انواع مو سریتا ۶۰ میلی لیتر

Cerita Ceratin Hair Serum For All Hair 60ml
93,000 تومان

سرم مو اساسا یک روش ابتکاری برای مراقبت از موهای شماست. با استفاده از سرم مو، می‌توانید به آسانی به موهایتان حالت بدهید تا زیباتر دیده شوند. جالب است بدانید این محصول، بیشتر روی سطح مو (کوتیکول) اثر می‌‌گذارد و به اعماق مو نفوذ نمی‌کند. در واقع، سرم یک لایه حفاظتی را دور ساقه مو ایجاد می‌‌کند. با این کار، در برابر آسیب‌های مختلف (عوامل محیطی، ابزارهای حرارتی حالت دهنده مو و محصولات شیمیایی) از آن محافظت می‌کند. سرم، بافت مو را تقویت می‌کند و با جلوگیری از وز شدن مو و انعکاس نور، درخشش بیشتری به آن می‌دهد. افزون بر این، با مصرف سرم، موهایی نرم و بدون گره خواهید داشت. سرم ترمیم کننده تار مو سریتا غنی از کراتین هیدرولیز شده و ویتامین E می‌باشد. این محصول از تبخیر آب مو جلوگیری کرده و ترمیم کننده ساختار ساقه مو می‌باشد. کراتین نوعی پروتئین است که جزو اصلی سازنده ساختار مو است که تغییر در میزان این پروتئین می‌تواند باعث آسیب به ساقه مو و سلامت آن شود. در اثر استفاده از لوازم آرایشی مو مثل اتو مو، سشوار، رنگ مو میزان کراتین مو کاهش می‌یابد که نتیجه آن وز شدن و آسیب به ساقه مو می‌باشد. این محصول را می‌توان قبل از سشوار و بعد ار سشوار به منظور حالت دهی مو استفاده کرد.

‌ویژگی‌های خاص:

-جهت تغذیه و ترمیم ساقه موهای آسیب دیده

-ترکیبی ویتامینه برای ترمیم ساقه موی آسیب دیده

-افزایش درخشندگی و تثبیت رنگ موها و انعطاف پذیری

-پیشگیری از وز شدن موها و خنثی کردن الکتریسیته ساکن

-محافظت از تارهای مو در مقابل اشعه UV، عوامل فیزیکی و شیمیایی و آلودگی‌های محیطی

نحوه مصرف: پس از شستن موها و گرفتن آب آن‌ها با حوله، مقدار لازم از سرم مو را در کف دو دست پخش کنید و ساقه موها را از نزدیک ریشه تا نوک آن‌ها به طور مساوی به سرم آغشته نمایید.

ترکیبات: سیکلو پنتا سیلوکسان، دایمتیکونول، سیکلومتیکون، فنیل تریمتیکون، توکوفریل استات (ویتامین E)، کراتین هیدرولیز شده، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی

هشدار مصرف: از تماس محصول با ریشه مو و پوست سر ممانعت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از مصرف سرم پس از تاریخ انقضا خودداری شود.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند سریتا - Cerita
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده پارس آزمای طب
حجم 60 میلی لیتر
نوع محصول سرم
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف نوجوانان، بزرگسالان
حاوی ویتامین E و کراتین هیدرولیز شده
قابل استفاده برای مو
مناسب برای انواع مو
موارد مصرف ترمیم‎ کننده و ضد وز مو
ترکیبات سیکلو پنتا سیلوکسان، دایمتیکونول، سیکلومتیکون، فنیل تریمتیکون، توکوفریل استات (ویتامین E)، کراتین هیدرولیز شده، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی
روش مصرف پس از شستن موها و گرفتن آب آن‌ها با حوله، مقدار لازم از سرم مو را در کف دو دست پخش کنید و ساقه موها را از نزدیک ریشه تا نوک آن‌ها به طور مساوی به سرم آغشته نمایید.
هشدار مصرف از تماس محصول با ریشه مو و پوست سر ممانعت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از مصرف سرم پس از تاریخ انقضا خودداری شود.
محفظه نگهدارنده بطری پمپ دار
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

موس واش زغالی پاک کننده عمیق پوست هیدرودرم ۱۵۰ گرم

Hydroderm Active Charcoal Mousse Wash 150gr
47,300 تومان