شربت مولتی ویتامین با طعم پرتقال پدیابست ۱۵۰ میلی لیتر

Pedia Best Multivitamin Syrup 150ml
71,200 تومان

به طور کلی مولتی ویتامین‌های مخصوص کودکان راهی برای جبران کمبودهای تغذیه‌ای یا کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی در سنین حساس رشد است که سلامت عمومی کودک را به دنبال دارد. این مولتی ویتامین از بروز کم خونی پیشگیری و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. وجود ویتامین‌های D ،C ،A و E در فرمولاسیون این شربت برای داشتن یک سیستم ایمنی سالم مورد نیاز است و کودک را شاد و سالم نگه می‌دارد. ویتامین دی به جذب کلسیم و تقویت استخوان‌ها کمک می‌کند. شربت مولتی ویتامین با طعم پرتقال پدیابست با تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز کودکان بالای ۲ سال به رشد سالم، افزایش انرژی و اشتها و تقویت سیستم ایمنی کمک موثری می‌کند.

‌ویژگی‌های خاص:

-کمک به رشد کودکان

-افزایش اشتها و انرژی

-کمک به سلامت عمومی

-مناسب کودکان بالای ۲ سال

-تامین ویتامین‌های مورد نیاز بدن

نحوه مصرف: کودکان ۲ تا ۴ سال: روزانه ۵ میلی لیتر. کودکان بالای ۴ سال: روزانه ۱۰ میلی لیتر. قبل از استفاده، به خوبی تکان دهید.

ترکیبات: ویتامین A، ویتامین D3، ویتامین E، ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B3، ویتامین B5، ویتامین B6، ویتامین B12، اسید فولیک، ویتامین C، گلیسرین، پروپیلن گلیکول، سدیم بنزوات، اسید سیتریک، سوکروز، کستر اویل، سدیم ادتا، زانتان گام، سوکرالز، اسانس پرتقال و آب خالص

هشدار مصرف: قبل از مصرف این فرآورده، در صورت وجود بیماری زمینه‌ای در فرزندتان و یا در صورت استفاده از سایر داروها، با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. در کودکان زیر ۲ سال توصیه نمی‌شود. بیشتر از میزان توصیه شده، استفاده نشود. این فرآورده مکمل بوده و برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی‌باشد.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند پدیابست - Pedia Best
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده کیان سلامت پایدار
تحت لیسانس پرتغال
حجم 150 میلی لیتر
نوع محصول شربت
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف کودکان بالای ۲ سال
موارد مصرف تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن
ترکیبات ویتامین A، ویتامین D3، ویتامین E، ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B3، ویتامین B5، ویتامین B6، ویتامین B12، اسید فولیک، ویتامین C، گلیسرین، پروپیلن گلیکول، سدیم بنزوات، اسید سیتریک، سوکروز، کستر اویل، سدیم ادتا، زانتان گام، سوکرالز، اسانس پرتقال و آب خالص
روش مصرف کودکان ۲ تا ۴ سال: روزانه ۵ میلی لیتر. کودکان بالای ۴ سال: روزانه ۱۰ میلی لیتر. قبل از استفاده، به خوبی تکان دهید.
هشدار مصرف قبل از مصرف این فرآورده، در صورت وجود بیماری زمینه‌ای در فرزندتان و یا در صورت استفاده از سایر داروها، با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. در کودکان زیر ۲ سال توصیه نمی‌شود. بیشتر از میزان توصیه شده، استفاده نشود. این فرآورده مکمل بوده و برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی‌باشد.
محفظه نگهدارنده بطری شیشه‌ای
شرایط نگهداری فرآورده را در جای خشک و خنک (در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد)، دور از گرما و نور، نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمایید. حداکثر تا ۳۰ روز مصرف شود و پس از باز شدن، در یخچال نگهداری شود.
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

قطره مولتی ویتامین با طعم پرتقال پدیابست ۳۰ میلی لیتر

Pedia Best Multivitamin Orange Flavor 30ml
79,400 تومان 66,700 تومان

قرص اکتی من لیبرتی ۳۰ عددی

Liberty Acti Man 30Tabs
179,800 تومان 148,500 تومان

قرص اپتی وومن گلدن لایف ۶۰ عددی

Golden Life Opti Woman 60Tabs
327,000 تومان 122,600 تومان

قطره خوراکی آهن لیپوزوفر (لیپوزومال) بنیان سلامت کسری ۳۰ میلی لیتر

BSK Liposofer Iron Drop 30ml
76,300 تومان

کپسول فرودین هولیستیکا ۳۲ عددی

Holistica Ferrodin 32Caps
108,100 تومان 61,700 تومان

شربت لیکو مولتی ابیان فارمد ۲۵۰ میلی لیتر

Abian Pharmed Liqo Multi Syrup 250ml
89,400 تومان

قرص اکتی وومن لیبرتی ۳۰ عددی

Liberty Acti Woman 30Tabs
166,800 تومان 135,500 تومان