داروتو
تصویر  موچین انبری فیشر شماره ۲
تصویر  موچین انبری فیشر شماره ۲

موچین انبری فیشر شماره ۲

Fisher Eyebrow Tweezers

دسته بندی : موچین و قیچی
ویژگی ها

باکیفیت

تمام استیل

مقاوم در برابر رطوبت

دارای طراحی ارگونومیک

دارای لبه زاویه دار و باریک

برداشتن کوتاه ترین موهای زائد

در حال تامین

ابروها نقش بسیار مهمی در زیبایی فرد دارند. برای داشتن ابروهای زیبا به یک موچین خوب برای تمیز کردن ابروهایتان نیاز دارید. موچین‌ها شکل، اندازه و سری‌های مختلفی دارند. برای جلوگیری از عفونت ناشی از زنگ زدگی باید از جنس فولاد ضد زنگ، بدون نیکل یا آلیاژهای دیگر استفاده کرد. اکثر موچین‌ها ۸ سانت دارند که به راحتی بتوان در دست گرفت. تا حد ممکن از موچین‌های لبه باریک، مانند موچین انبری فیشر استفاده کنید. این گونه موچین‌ها برای برداشتن موهای زیر پوستی بسیار مناسب است. موچین انبری فیشر با طراحی بسیار کوچک و قابل حمل یک انتخاب مناسب برای مرتب کردن ابروها است. طراحی انبری و سری تیز این موچین به راحتی کوتاه ترین ابروها را از ریشه در می‌آورد و ابروهای شما را قرینه می‌کند.

‌ویژگی‌های خاص:

-خوش دست

-قابل شستشو

-ایده‌آل برای پیرایش ابرو

-دارای طراحی ارگونومیک

-ساخته شده از استیل ضد زنگ

نحوه مصرف: ابتدا موهای ابروی خود را مرتب کنید و با یک دست پوست را بکشید و با دست دیگر موچین را بگیرید، با این روش درد کمتری تحمل می‌کنید، سپس در جهت رشد مو، موها را بکنید. با استفاده از یک برس مو، موهای زائد را از روی صورت خود بردارید تا متوجه باقی موها شوید. در انتها با یک قیچی مناسب ابرو، ابروها را قیچی کنید و در آخر با استفاده از تیغ زیر ابرو را اصلاح کنید.

هشدار مصرف: برای جلوگیری از هرگونه آسیب و عفونت پس از برداشتن ابروها توسط موچین باید این ابزار استریل باشد و برای این کار می‌توانید از مواد ضد عفونی کننده مانند الکل بر روی نوک موچین‌ استفاده کنید و آن را تمیز کنید. برای برداشتن ابرو‌ها بدون ایجاد درد و آسیب می‌توانید ابروها را توسط کمی شیر پاک‌ کن، ژل بی حس کننده، لوسیون و یا روغن نرم کنید تا با این کار فولیکول موهای ابرو نرم شوند و به راحتی از ریشه دربیایند و دردی را احساس نکنید. بلافاصله بعد از حمام اقدام به برداشتن ابروها کنید، زیرا بعد از حمام منافذ پوست باز هستند و برداشتن موهای ابرو راحت ‌تر خواهد بود.

عنوان مشخصه
برند فیشر - Fisher
کشور سازنده آلمان
نوع محصول موچین
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
جنس استیل ضد زنگ
قابل استفاده برای ابرو
موارد مصرف برداشتن موهای ابرو
روش مصرف ابتدا موهای ابروی خود را مرتب کنید و با یک دست پوست را بکشید و با دست دیگر موچین را بگیرید، با این روش درد کمتری تحمل می‌کنید، سپس در جهت رشد مو، موها را بکنید. با استفاده از یک برس مو، موهای زائد را از روی صورت خود بردارید تا متوجه باقی موها شوید. در انتها با یک قیچی مناسب ابرو، ابروها را قیچی کنید و در آخر با استفاده از تیغ زیر ابرو را اصلاح کنید.
هشدار مصرف برای جلوگیری از هرگونه آسیب و عفونت پس از برداشتن ابروها توسط موچین باید این ابزار استریل باشد و برای این کار می‌توانید از مواد ضد عفونی کننده مانند الکل بر روی نوک موچین‌ استفاده کنید و آن را تمیز کنید. برای برداشتن ابرو‌ها بدون ایجاد درد و آسیب می‌توانید ابروها را توسط کمی شیر پاک‌ کن، ژل بی حس کننده، لوسیون و یا روغن نرم کنید تا با این کار فولیکول موهای ابرو نرم شوند و به راحتی از ریشه دربیایند و دردی را احساس نکنید. بلافاصله بعد از حمام اقدام به برداشتن ابروها کنید، زیرا بعد از حمام منافذ پوست باز هستند و برداشتن موهای ابرو راحت ‌تر خواهد بود.
محفظه نگهدارنده بسته بندی پلاستیکی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید