پرایمر مات مدل تاچ مای ۳۵ میلی لیتر

My Matt Touch Primer 35ml
146,200 تومان

پرایمر، ماده‌ای است که قبل از انجام آرایش مورد استفاده قرار می‌گیرد تا پوشانندگی و ماندگاری آرایش را افزایش دهد یا به عبارتی پرایمر، یک لایه میان پوست و آرایش شما ایجاد می‌کند. بنابراین عملکرد پرایمر مربوط به زیر سازی و آماده سازی قبل از آرایش است. پرایمر مات مدل تاچ مای در طول روز، براقی و چربی پوست را کنترل کرده و پوستی مات را به شما هدیه می‎کند. این محصول راه حل مناسبی برای خشکی پوست، کدری و ناهماهنگی بافت پوست و همچنین منافذ پوست شما می‎باشد. وجود ویتامین E در این محصول به آن خاصیت آنتی اکسیدانی بخشیده و از پوست در برابر رادیکال‎های آزاد محیطی محافظت می‎کند. هیالورونیک اسید که ماده‌ای جوان کننده است به بازسازی پوست شما کمک می‎کند. برای افرادی که در آب و هوای گرم یا شرجی زندگی می‎کنند، بهترین گزینه برای تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش استفاده از پرایمر است.

ویژگی‌های خاص:

-خاصیت آنتی اکسیدانی

-دارای خاصیت جوانسازی

-کنترل چربی و برق پوست

-رفع خشکی و کدری پوست

-محافظت از پوست در برابر رادیکال‎های آزاد

روش مصرف: مقداری از پرایمر مای را یا به طور مستقیم توسط انگشتان دست یا غیر مستقیم (با استفاده از اسفنج یا براش) روی پوست بریزید، سپس آن را روی کل پوست صورت بمالید تا جذب شود. ضد آفتاب مناسب خود را بزنید و سپس آرایش کنید.

هشدار مصرف: در صورت بروز هرگونه حساسیت پوستی، مصرف فرآورده را قطع کرده و با پزشک خود مشورت کنید. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند مای - My
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده آریان کیمیا تک
تحت لیسانس آلمان
حجم 35 میلی لیتر
نوع محصول پرایمر
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
حاوی ویتامین E و هیالورونیک اسید
قابل استفاده برای صورت
مناسب برای انواع پوست
موارد مصرف زیرساز آرایش
روش مصرف مقداری از پرایمر مای را یا به طور مستقیم توسط انگشتان دست یا غیر مستقیم (با استفاده از اسفنج یا براش) روی پوست بریزید، سپس آن را روی کل پوست صورت بمالید تا جذب شود. ضد آفتاب مناسب خود را بزنید و سپس آرایش کنید.
هشدار مصرف در صورت بروز هرگونه حساسیت پوستی، مصرف فرآورده را قطع کرده و با پزشک خود مشورت کنید. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.