داروتو
تصویر  کرم روشن کننده لک‌های پوست پرودرما ۲۰ میلی لیتر
تصویر  کرم روشن کننده لک‌های پوست پرودرما ۲۰ میلی لیتر
تصویر  کرم روشن کننده لک‌های پوست پرودرما ۲۰ میلی لیتر

کرم روشن کننده لک‌های پوست پرودرما ۲۰ میلی لیتر

Pro Derma Spotvest Anti Brown Spot Cream 20ml

دسته بندی : ضد لک پوست
ویژگی ها

مناسب انواع پوست

حاوی ویتامین C گلوکوزاید

روشن کننده لک‌های پوستی

دارای قدرت رطوبت رسانی بالا

قابل استفاده به عنوان پایه آرایش

فاقد اسانس و مواد نگهدارنده مضر

146,700 تومان

کرم روشن کننده لک‌های پوست پرودرما، دارای ویتامین C گلوکوزاید بوده که لک و تیرگی موجود بر نواحی مختلف پوست را برطرف می‌کند. این کرم از قدرت رطوبت رسانی بالایی برخوردار است که در نتیجه رطوبت مورد نیاز پوست را به خوبی تامین می‌کند، همچنین این کرم را می‌توان به همراه مواد آرایشی استفاده نمود. در این محصول از ترکیبات مفید و موثری استفاده شده است که امکان ایجاد حساسیت بر روی پوست را به صفر رسانده است. این کرم می‌تواند از بروز لک‌های جدید جلوگیری کند و پوستی صاف و یکدست را برای شما به ارمغان بیاورد. این کرم فاقد اسانس و مواد نگهدارنده مضر بوده و برای انواع پوست مناسب است.

ویژگی‌های خاص:

-عدم ایجاد حساسیت

-روشن کننده لک‌های پوستی

-کاهش سنتز ملانین در پوست

-جلوگیری از بروز لک‌های جدید

-قابل استفاده به عنوان پایه آرایش

-مناسب تمامی رده‌های سنی به غیر از اطفال

نحوه مصرف: بهتر است صبح و شب و قبل از استفاده از مواد آرایشی از این کرم استفاده کرد، مقداری کافی از کرم را به طور مستقیم بر روی لک‌ها به آرامی و بدون فشار بر روی پوست استفاده کنید. استفاده از این محصول به مدت ۸ تا ۱۲ هفته برای حصول نتایج دلخواه توصیه می‌شود.

ترکیبات: مخلوط اراشیدیل الکل، بهنیل الکل و آراشیدیل گلوکوزاید، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، بوتیلن گلیکول، سدیم لاکتات، گلیسیرین، اسکالن، ستئاریل الکل، PEG-۱۵ استئاریل اتر، سوربیتان استئارات، بیزابولول، بوتیل رزورسینول، بیوتین، عصاره لیکوریس، آسکوربیل گلوکوزاید، سدیم آسکوربیل فسفات، دایمتیکون، ایزوپروپیل میریستات، ستیل پالمیتات، توکوفریل استات، آسکوربیل پالمیتات، رتینیل پالمیتات، سدیم بنزوآت، پتاسیم سوربات، گزانتن گام، دی سدیم ا.د.ت.آ، بوتیلیتد هیدروکسی تولوئن، اسانس، آب دیونیزه

هشدار مصرف: در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

عنوان مشخصه
برند پرودرما - Pro Derma
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده آراشیمی پارس
حجم 20 میلی لیتر
نوع محصول کرم
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف نوجوانان، بزرگسالان
حاوی ویتامین C گلوکوزاید
فاقد اسانس و مواد نگهدارنده مضر
قابل استفاده برای صورت و گردن
مناسب برای انواع پوست
موارد مصرف روشن کننده و ضد لک
ترکیبات مخلوط اراشیدیل الکل، بهنیل الکل و آراشیدیل گلوکوزاید، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، بوتیلن گلیکول، سدیم لاکتات، گلیسیرین، اسکالن، ستئاریل الکل، PEG-۱۵ استئاریل اتر، سوربیتان استئارات، بیزابولول، بوتیل رزورسینول، بیوتین، عصاره لیکوریس، آسکوربیل گلوکوزاید، سدیم آسکوربیل فسفات، دایمتیکون، ایزوپروپیل میریستات، ستیل پالمیتات، توکوفریل استات، آسکوربیل پالمیتات، رتینیل پالمیتات، سدیم بنزوآت، پتاسیم سوربات، گزانتن گام، دی سدیم ا.د.ت.آ، بوتیلیتد هیدروکسی تولوئن، اسانس، آب دیونیزه
روش مصرف بهتر است صبح و شب و قبل از استفاده از مواد آرایشی از این کرم استفاده کرد، مقداری کافی از کرم را به طور مستقیم بر روی لک‌ها به آرامی و بدون فشار بر روی پوست استفاده کنید. استفاده از این محصول به مدت ۸ تا ۱۲ هفته برای حصول نتایج دلخواه توصیه می‌شود.
هشدار مصرف در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید