کرم ضد آفتاب اوی سان پوست‌های خشک اویدرم +SPF50 بژ متوسط ۴۰ میلی لیتر

Eviderm Sun Screen Cream For Dry Skin SPF50 40ml
97,000 تومان

یکی از روش‌های مراقبت از پوست که اهمیت بسیار زیادی دارد، استفاده از کرم ضد آفتاب است. دو نوع اشعه ماورای بنفش وجود دارد (UVB و UVA) که می‌تواند به سلامت پوستی شما آسیب برساند. هر یک از این اشعه‌ها به تنهایی می‌تواند باعث پیری و آفتاب سوختگی در پوست شما شود. در اصل ضد آفتاب در برابر این اشعه‌ها از پوست شما محافظت می‌کند. کرم ضد آفتاب اوی سان پوست‌های خشک اویدرم +SPF50، حاوی فیلترهای UV فیزیکی (مینرال) بوده و در برابر طیف وسیعی از اشعه‌های فرابنفش نور خورشید (UVB و UVA) از پوست محافظت می‌نماید. به علاوه، این کرم به دلیل داشتن ترکیبات موثر ساخته شده توسط تکنولوژی جدید، از آسیب پوست ناشی از پرتو‌های مرئی و مادون قرمز نور خورشید و نیز مانیتورها محافظت می‌کند. همچنین با دارا بودن عصاره جلبک قرمز، پوست را مرطوب نموده و از خشکی پوست جلوگیری می‌کند.

‌ویژگی‌های خاص:

-رنگ بژ متوسط (شماره ۳)

-با کمترین میزان حساسیت

-حفاظت آنتی ‌اکسیدانی قوی

-پوشش یکنواخت روی پوست

-حفاظت کامل ۳۶۰ درجه در برابر تمامی اشعه‌های خورشید

نحوه مصرف: مقدار کافی از کرم ضد آفتاب را حدودا ۳۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، در تمامی نواحی پوست به طور یکنواخت پخش نمایید. جهت حفاظت کامل، این عمل را به طور منظم هر ۲ ساعت یکبار و به ویژه پس از شستشو یا شنا کردن تکرار کنید.

هشدار مصرف: در صورت بروز هرگونه واکنش و حساسیت پوستی، مصرف فرآورده را قطع و با پزشک مشورت نمایید. این محصول تنها برای مصرف خارجی است. از تماس با چشم‌ها خودداری نمایید و در صورت تماس با آب فراوان بشویید.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند اویدرم - Eviderm
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده کیمیا فراز زیبایی
حجم 40 میلی لیتر
نوع محصول کرم
رنگ بژ متوسط
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
حاوی عصاره جلبک قرمز
فاقد لانولین، پابا و مشتقات آن
قابل استفاده برای صورت
مناسب برای پوست‌های خشک
موارد مصرف ضد آفتاب
SPF +50
روش مصرف مقدار کافی از کرم ضد آفتاب را حدودا ۳۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، در تمامی نواحی پوست به طور یکنواخت پخش نمایید. جهت حفاظت کامل، این عمل را به طور منظم هر ۲ ساعت یکبار و به ویژه پس از شستشو یا شنا کردن تکرار کنید.
هشدار مصرف در صورت بروز هرگونه واکنش و حساسیت پوستی، مصرف فرآورده را قطع و با پزشک مشورت نمایید. این محصول تنها برای مصرف خارجی است. از مصرف این محصول بر روی پوست حساس ناحیه دور چشم خودداری کنید.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.
برچسب های محصول