کرم ضد آفتاب اوی سان پوست‌های چرب اویدرم +SPF50 بژ طبیعی ۴۰ میلی لیتر

Eviderm Sun Screen Cream For Oily Skin SPF50 40ml
128,500 تومان

هرگز نباید اهمیت استفاده از کرم ضد آفتاب در طول روز را دست کم گرفت چراکه این کار می‌تواند به حفاظت از پوست در برابر ایجاد آفتاب‌ سوختگی، لک، تیرگی، قرمزی، التهاب و بروز بیماری‌های خطرناک پوستی کمک زیادی کند. ضد آفتاب‌های رنگی برای استفاده روزانه افرادی که عادت به استفاده از محصولات آرایشی مانند کرم ‌پودر دارند، مناسب است و به یکدست شدن رنگ پوست کمک می‌نماید. کرم ضد آفتاب اوی سان پوست‌های چرب اویدرم +SPF50 در برابر طیف وسیعی از اشعه‌های فرابنفش نور خورشید (UVB و UVA) از پوست محافظت می‌نماید. به علاوه، این کرم به دلیل داشتن ترکیبات موثر ساخته شده توسط تکنولوژی جدید، از آسیب پوست ناشی از پرتو‌های مرئی و مادون قرمز نور خورشید و نیز مانیتورها محافظت می‌کند. همچنین با دارا بودن کاپر پی سی ای به کنترل ترشح چربی پوست کمک می‌کند.

‌ویژگی‌های خاص:

-رنگ بژ طبیعی (شماره ۲)

-با کمترین میزان حساسیت

-حفاظت آنتی ‌اکسیدانی قوی

-پوشش یکنواخت روی پوست

-حفاظت کامل ۳۶۰ درجه در برابر تمامی اشعه‌های خورشید

نحوه مصرف: مقدار کافی از کرم ضد آفتاب را حدودا ۳۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، در تمامی نواحی پوست به طور یکنواخت پخش نمایید. جهت حفاظت کامل، این عمل را به طور منظم هر ۲ ساعت یکبار و به ویژه پس از شستشو یا شنا کردن تکرار کنید.

هشدار مصرف: در صورت بروز هرگونه واکنش و حساسیت پوستی، مصرف فرآورده را قطع و با پزشک مشورت نمایید. این محصول تنها برای مصرف خارجی است. از تماس با چشم‌ها خودداری نمایید و در صورت تماس با آب فراوان بشویید.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند اویدرم - Eviderm
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده کیمیا فراز زیبایی
حجم 40 میلی لیتر
نوع محصول کرم
رنگ بژ طبیعی
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
حاوی کاپر پی سی ای
فاقد لانولین، پابا و مشتقات آن
قابل استفاده برای صورت
مناسب برای پوست‌های چرب
موارد مصرف ضد آفتاب
SPF +50
روش مصرف مقدار کافی از کرم ضد آفتاب را حدودا ۳۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، در تمامی نواحی پوست به طور یکنواخت پخش نمایید. جهت حفاظت کامل، این عمل را به طور منظم هر ۲ ساعت یکبار و به ویژه پس از شستشو یا شنا کردن تکرار کنید.
هشدار مصرف در صورت بروز هرگونه واکنش و حساسیت پوستی، مصرف فرآورده را قطع و با پزشک مشورت نمایید. این محصول تنها برای مصرف خارجی است. از مصرف این محصول بر روی پوست حساس ناحیه دور چشم خودداری کنید.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.
برچسب های محصول
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

بی بی چک تست مدیکور

Medicore Baby Check test
30,500 تومان

نخ دندان نازک همراه با فلوراید مینا

Mina With Fluoride Dental Floss
21,000 تومان