کرم مرطوب کننده رزالیفت پوست‌های حساس درمالیفت ۳۰ میلی لیتر

Dermalift Rosalift Anti Redness Cream For Sensitive Skins 30ml
135,000 تومان

رزاسه، یک مشکل رایج پوستی است که باعث قرمزی و دیده شدن رگ‌های خونی در صورت می‌شود همچنین ممکن است برجستگی‌های کوچک، قرمز و پر از چرکی را تولید کند.این نشانه‌ها و علایم ممکن است به مدت چند هفته به طول بینجامد و سپس بعد از مدتی خوب شوند. کرم مرطوب کننده رزالیفت پوست‌های حساس درمالیفت برطرف کننده قرمزی و التهابات ایجاد شده در پوست‌های حساس می‌باشد. کرم رزالیفت به دلیل نداشتن ترکیبات استروئیدی، التهابات ناشی از حساسیت‌های موقت و یا دائمی در پوست‌های حساس را تسکین می‌دهد.

ویژگی‌های خاص:

-مناسب پوست‌های حساس و قرمز

-فاقد اسانس و پاربن

-رفع سرخی و قرمزی پوست

-کمک به کاهش سرخی و خشکی پوست

-تسکین دهنده و برطرف کننده التهابات پوستی

نحوه مصرف: کرم رزالیفت را روزانه ۲ تا ۳ بار بر روی مناطقی از پوست که دچار قرمزی یا التهاب گردیده‌اند، بمالید، مصرف کرم را تا رفع کامل قرمزی و التهاب ادامه دهید.

ترکیبات: گلیسیرین، پلی اکریلامید و C14-13 ایزو پارافین و لورت-۷ پرزیا گرتیز ما اویل (روغن آووکادو)، آراشیدیل الکل و بهنیل الکل و آراشیدیل گلوکوزاید، پالمتیک/استئاریک تری گلیسیرید، گلیسیرین و عصاره برگ چای سبز، گلیسیریدهای زیتون، ستیل الکل، ایزوپروپیل میریستات، بایو ساکارید گام-۱، فنیل پروپانول و کاپریل گلیکول و دسیلن گلیکول، لیزین اسپارتات، ساکارید هیدرولیزات و مالتودکسترین، دی سدیم ا.د.ت.ا، سدیم هیدروکساید، آب دیونیزه

هشدار مصرف: از تماس کرم با چشم‌ها پرهیز گردد در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. قبل از مصرف، بروشور داخل جعبه را مطالعه نمایید.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند درمالیفت - Dermalift
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده کیمیا فارمد گیتی گستر
حجم 30 میلی لیتر
نوع محصول کرم
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
فاقد اسانس و پاربن
قابل استفاده برای صورت و بدن
مناسب برای پوست‌های حساس
موارد مصرف کمک به کاهش سرخی و خشکی پوست، تسکین دهنده و برطرف کننده التهابات پوستی
ترکیبات گلیسیرین، پلی اکریلامید و C14-13 ایزو پارافین و لورت-۷ پرزیا گرتیز ما اویل (روغن آووکادو)، آراشیدیل الکل و بهنیل الکل و آراشیدیل گلوکوزاید، پالمتیک/استئاریک تری گلیسیرید، گلیسیرین و عصاره برگ چای سبز، گلیسیریدهای زیتون، ستیل الکل، ایزوپروپیل میریستات، بایو ساکارید گام-۱، فنیل پروپانول و کاپریل گلیکول و دسیلن گلیکول، لیزین اسپارتات، ساکارید هیدرولیزات و مالتودکسترین، دی سدیم ا.د.ت.ا، سدیم هیدروکساید، آب دیونیزه
روش مصرف کرم رزالیفت را روزانه ۲ تا ۳ بار بر روی مناطقی از پوست که دچار قرمزی یا التهاب گردیده‌اند، بمالید، مصرف کرم را تا رفع کامل قرمزی و التهاب ادامه دهید.
هشدار مصرف از تماس کرم با چشم‌ها پرهیز گردد در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. قبل از مصرف، بروشور داخل جعبه را مطالعه نمایید.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، نور مستقیم خورشید و در مکان خشک و خنک نگهداری شود.
برچسب های محصول