کرم مرطوب کننده روغن جوجوبا عش ۲۰۰ میلی لیتر

Asch Moisturizing Cream With Jojoba Oil 200ml
37,900 تومان

کرم مرطوب کننده روغن جوجوبا عش، محصولی بسیار سبک و مخملی غنی از عصاره دانه جوجوبا با تمام خواص این گیاه می‌باشد. روغن دانه گیاه جوجوبا سرشار از مواد معدنی مهم ویتامین E و B5، روی، مس، سلنویم، كروم و ید است. روغن جوجوبا موجود در كرم مرطوب كننده عش بسیار سبک تر از دیگر روغن‌های طبیعی است و با نفوذ به عمق پوست علاوه بر آبرسانی فوق‌العاده به آن باعث درخشندگی و سلامت پوست می‌شود. روغن جوجوبا مانند دیگر مواد معدنی زود تبخیر نمی‌شود و با نفوذ در پوست آبرسانی آن را مخصوصا زمانی كه در محیط خارجی و آفتاب قرار می‌گیرد، تامین می‌كند. 

‌ویژگی‌های خاص:

-مناسب دست، صورت و بدن

-آبرسان قوی

-نرم کننده و مرطوب کننده

-کاهش چین و چروک سطحی

-حاوی ویتامین‌های E+B5 و روغن جوجوبا

نحوه مصرف: صبح و عصر پس از تمیز کردن پوست با پاک کننده مناسب، مقداری از کرم را روی پوست دست و صورت و بدن بمالید.

ترکیبات: پارافین مایع، گلیسریل استئارات، گلیسیرین، اسید استئاریک، میریستیل میریستات، لانواین الکل، موم زنبور عسل، ویتامین‌های B5 و E، روغن جوجوبا، کاربومر، اسانس مجاز، فنوکسی اتانول، آب دیونیزه

هشدار مصرف: در صورت بروز هرگونه حساسیت پوستی مصرف را قطع نمایید و به پزشک مراجعه کنید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید. فقط برای استعمال خارجی می‌باشد. از تماس مستقیم با چشم‌ها خودداری کنید و اگر فرآورده به داخل چشم نفوذ کرد، با آب شستشو دهید.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند عش - Asch
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده آذر زیبافر
حجم 200 میلی لیتر
نوع محصول کرم
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
حاوی ویتامین‌های E+B5 و روغن جوجوبا
قابل استفاده برای صورت و بدن
مناسب برای انواع پوست
موارد مصرف مرطوب کننده و نرم کننده پوست
ترکیبات پارافین مایع، گلیسریل استئارات، گلیسیرین، اسید استئاریک، میریستیل میریستات، لانواین الکل، موم زنبور عسل، ویتامین‌های B5 و E، روغن جوجوبا، کاربومر، اسانس مجاز، فنوکسی اتانول، آب دیونیزه
روش مصرف صبح و عصر پس از تمیز کردن پوست با پاک کننده مناسب، مقداری از کرم را روی پوست دست و صورت و بدن بمالید.
هشدار مصرف در صورت بروز هرگونه حساسیت پوستی مصرف را قطع نمایید و به پزشک مراجعه کنید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید. فقط برای استعمال خارجی می‌باشد. از تماس مستقیم با چشم‌ها خودداری کنید و اگر فرآورده به داخل چشم نفوذ کرد، با آب شستشو دهید.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.
برچسب های محصول