کپسول ژلاتینی ویتامین د ۵۰۰۰۰ واحد دانا ۱۰۰ عددی

Daana D-Vigel 50000 Vitamin D3 100Caps
116,000 تومان

کپسول ژلاتینی ویتامین د ۵۰۰۰۰ واحد دانا، برای استخوان مناسب است. مصرف این محصول باعث مقاومت بالای استخوان در برابر اکثر بیماری‌ها می‌شود. همچنین با مصرف این دارو می‌توان به رشد مو و ناخن کمک کرد. مواد موجود در ترکیب این محصول باعث افزایش تراکم استخوان در بدن شده و همچنین خون رسانی را بهبود می‌بخشد. مصرف ویتامین D3 باعث تقویت چند جانبه بدن شده و جلوی آسیب دیدن را می‌گیرد. اگر دندان‌ها و ناخن‌های شما مشکل دارد، می‌توانید از این ترکیب استفاده کنید و نتیجه آن را ببینید. ویتامین دی موجود در این ترکیب، باعث افزایش قدرت جذب کلسیم در استخوان‌ها و مفاصل می‌شود.

ویژگی‌های خاص:

-پیشگیری از سرطان‌ها

-تقویت سیستم ایمنی بدن

-جبران کمبود ویتامین D3

-پیشگیری از بیماری‌های قلبی

-کمک به رشد و استحکام استخوان‌ها

نحوه مصرف: مقدار دقیق و مدت مصرف هر دارو را پزشک معالج تعیین می‌کند.

ترکیبات: ویتامین D3

هشدار مصرف: مصرف مقدار کافی این دارو در دوران بارداری بسیار مهم است. لیکن مصرف بیش از حد آن می‌تواند باعث بروز مسمومیت شود. مقدار کمی از این دارو در شیر ترشح می‌شود، لذا در دوران بارداری و شیردهی بهتر است در مورد میزان مصرف با پزشک معالج مشورت نمایید. این دارو در هایپر کلسیمی (زیادی کلسیم در خون)، هایپر ویتامینوز د (زیادی ویتامین د در خون)، استئودیستروفی کلیوی همراه با هایپر فسفاتمی نباید مصرف شود. توصیه می‌گردد قبل از مصرف دارو در موارد زیر با پزشک یا داروساز مشورت نمایید: نارسایی قلبی، تصلب شرائین، نارسایی کلیوی، حساسیت به ویتامین د، هایپر فسفاتمی (زیادی فسفات در خون)

عوارض جانبی: در صورت مصرف ویتامین د با مقادیر توصیه شده هیچ عارضه‌ای از مصرف آن گزارش نشده است ولی مصرف بیش از حد ویتامین د می‌تواند موجب مسمومیت و بروز عوارض گردد.

تداخل دارویی: مصرف همزمان موارد زیر با ویتامین د باعث کاهش جذب آن می‌شود: آنتی اسیدهای حاوی منیزیم (مانند منیزیم هیدروکساید)، دیورتیک‌های تیازیدی (مانند هیدروکلروتیازید)، فرآورده‌های حاوی کلسیم با دوز بالا و فرآورده‌های حاوی ویتامین د

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند دانا - Daana
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده داروسازی دانا
نوع محصول کپسول
تعداد 100
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
موارد مصرف حفظ سلامت استخوان، عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن
تداخل دارویی مصرف همزمان موارد زیر با ویتامین د باعث کاهش جذب آن می‌شود: آنتی اسیدهای حاوی منیزیم (مانند منیزیم هیدروکساید)، دیورتیک‌های تیازیدی (مانند هیدروکلروتیازید)، فرآورده‌های حاوی کلسیم با دوز بالا و فرآورده‌های حاوی ویتامین د
عوارض جانبی در صورت مصرف ویتامین د با مقادیر توصیه شده هیچ عارضه‌ای از مصرف آن گزارش نشده است ولی مصرف بیش از حد ویتامین د می‌تواند موجب مسمومیت و بروز عوارض گردد.
ترکیبات ویتامین D3
روش مصرف مقدار دقیق و مدت مصرف هر دارو را پزشک معالج تعیین می‌کند.
هشدار مصرف مصرف مقدار کافی این دارو در دوران بارداری بسیار مهم است. لیکن مصرف بیش از حد آن می‌تواند باعث بروز مسمومیت شود. مقدار کمی از این دارو در شیر ترشح می‌شود، لذا در دوران بارداری و شیردهی بهتر است در مورد میزان مصرف با پزشک معالج مشورت نمایید. این دارو در هایپر کلسیمی (زیادی کلسیم در خون)، هایپر ویتامینوز د (زیادی ویتامین د در خون)، استئودیستروفی کلیوی همراه با هایپر فسفاتمی نباید مصرف شود. توصیه می‌گردد قبل از مصرف دارو در موارد زیر با پزشک یا داروساز مشورت نمایید: نارسایی قلبی، تصلب شرائین، نارسایی کلیوی، حساسیت به ویتامین د، هایپر فسفاتمی (زیادی فسفات در خون)
محفظه نگهدارنده جعبه مقوایی
شرایط نگهداری دارو را در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد، دور از نور، رطوبت و داخل بسته بندی خود نگهداری نمایید. دارو را از دسترس کودکان نگهداری نمایید.
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

قرص جوشان مولتی ویتامین پلاس منیزیم و کلسیم هانسال بسته 20 عددی

Hansal Multivitamin Plus Effervesent 20Tabs
56,700 تومان 26,700 تومان

کپسول فرودین هولیستیکا ۳۲ عددی

Holistica Ferrodin 32Caps
108,100 تومان 61,700 تومان

قرص سوپراکل نیچرز اونلی ۳۰ عددی

Natures Only Supracal 30Tabs
190,700 تومان 112,400 تومان

قرص جوشان 1000 میلی گرم ویتامین سی نیچرز پلنتی 20 عددی

Natures Plenty Vitamin C Effervesent 1000mg 20Tabs
50,100 تومان

قرص یونی زینک لیبرتی ۶۰ عددی

Liberty Uni Zinc 60Tabs
163,500 تومان 37,100 تومان

سافت ژل امگا فلکس هلث برست ۶۰ عددی

Health Burst Omega Flex Softgels 60Caps
246,000 تومان 172,200 تومان

کپسول آوودین هولیستیکا ۳۲ عددی

Holistica Avodin 32Caps
180,000 تومان 112,400 تومان

قرص کلترکس پلاس هلث برست ۱۰۰ عددی

Health Burst CalTrex Plus 800mg 100Tabs
280,000 تومان 139,900 تومان

کپسول منیزیم هلث برست ۶۰ عددی

Health Burst Magnesium 60Caps
144,000 تومان 138,300 تومان

پد روزانه کتان نازک تافته ۴۰ عددی

Tafte Ultra Thin Panty Liner 40pcs
52,000 تومان