گردنبند طبی نرم مدل B-01 تینور سایز اسمال

Tynor Collar Soft Model B-01 Small
925,000 تومان

گردنبند طبی نرم تینور یک وسیله درمانی موقتی است که درد گردن شما را کاهش داده و از آسیب بیشتر جلوگیری می‌کند و به بهبود آسیب‌‌های گردنی کمک می‌کند. استفاده از گردنبندهای طبی، روشی غیر تهاجمی و ایمن برای پیشگیری از درد گردن، درمان بد شکلی‌های ستون فقرات گردنی، بهبود ضعف عضلانی و پشتیبانی از گردن در دوره‌ی درمان آسیب‌های گردنی است. انواع بسیار متنوعی از گردنبند‌های طبی مختلف وجود دارد. هر کدام از این گردنبندها به شیوه متفاوتی از گردن پشتیبانی کرده و حرکت گردن را محدود می‌کنند. گردنبند طبی نرم تینور مدل B-01 یکی از بهترین محصولاتی بوده که با استفاده از آن می‌توان گردن را بسته و آن را از درد ناشی از دیسک گردن و یا سایر بیماری‌های مربوط به گردن حفظ نمود.

‌ویژگی‌های خاص:

-قابل شستشو

-با کیفیت و بادوام

-بدون ایجاد آلرژی و حساسیت

-کمک به ثابت نگه داشتن گردن

-طراحی شده با توجه به آناتومی گردن

نحوه مصرف: ابتدا سایز مناسب گردن خود را انتخاب نمایید. سپس گردنبند طبی نرم تینور را دور گردن پیچیده و بعد نوارهای چسبان را بچسبانید.

ترکیبات: پلی اورتان، پلی آمید، اسپاندکس، پنبه

هشدار مصرف: در صورت بروز هر نوع مشکل از جمله حساسیت و خارش یا افزایش درد، با پزشک معالج خود در رابطه با استفاده از این محصول صحبت کنید. استفاده نادرست از گردنبند طبی می‌تواند سبب بروز مشکلات بیشتر و کاهش تاثیر محصول شود. از این محصول تحت نظر یک پزشک دارای صلاحیت استفاده شود.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند تینور - Tynor
کشور سازنده هند
شرکت سازنده تینور
نوع محصول گردنبند
جنسیت مصرف عمومی
سایز S
قابل استفاده برای گردن
موارد مصرف ساپورت برای بی حرکتی یا تنظیم گردن در حالت خمیدگی و حالت کشیدگی
ترکیبات پلی اورتان، پلی آمید، اسپاندکس، پنبه
روش مصرف ابتدا سایز مناسب گردن خود را انتخاب نمایید. سپس گردنبند طبی نرم تینور را دور گردن پیچیده و بعد نوارهای چسبان را بچسبانید.
هشدار مصرف در صورت بروز هر نوع مشکل از جمله حساسیت و خارش یا افزایش درد، با پزشک معالج خود در رابطه با استفاده از این محصول صحبت کنید. استفاده نادرست از گردنبند طبی می‌تواند سبب بروز مشکلات بیشتر و کاهش تاثیر محصول شود. از این محصول تحت نظر یک پزشک دارای صلاحیت استفاده شود.
محفظه نگهدارنده جعبه مقوایی
شرایط نگهداری محصول را با مواد شوینده‌ی ملایم و با آب کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد بشویید. در شستشوی محصول از مواد سفید کننده استفاده نکنید. از اتو کردن محصول خودداری کنید.