داروتو
تصویر  قرص ویتامین D3 هزار هلث اید ۳۰ عددی
تصویر  قرص ویتامین D3 هزار هلث اید ۳۰ عددی

قرص ویتامین D3 هزار هلث اید ۳۰ عددی

Health Aid Vitamin D3 1000IU 30Tabs

ویژگی ها

کمک به حفظ سلامت استخوان و دندان

جلوگیری از پوکی استخوان

پیشگیری از سرطان‌ها

پیشگیری از بیماری‌های قلبی

29,400 تومان

ویتامین D یک ویتامین محلول در چربی است که در افزایش جذب کلسیم از کلیه و خصوصا روده نقش موثری دارد. در واقع بخش اعظمی از مکانیسم‌های جبرانی که قادر به جذب کلسیم غذا هستند در حضور ویتامین D انجام می‌گیرند. ویتامین D مانند یک هورمون عمل می‌کند و رابطه مستقیمی میان آن و جذب کلسیم از روده وجود دارد. مطالعه جدیدی در مورد نقش ویتامین D بر خود ایمنی سیستم ایمنی صورت گرفته است، که نشان می‌دهد برای حفظ سلامت ایمنی بدن، عاملی حیاتی بوده و نقش مهمی در مقابل بیماری‌های خودایمنی دارد. از جمله علایم واضح قابل مشاهده در کمبود کلسیم و ویتامین D ، تغییراتی است که در اسکلت استخوانی و سیستم‌های ارتباطی سلولی ایجاد می‌شود. راشیتیسم کودکان، استئومالاسی و یا نرم شدن استخوان‌ها در بزرگسالان، تأخیر رشد طولی و عرضی استخوان‌ها، بسته نشدن و یا مستحکم نشدن غضروف‌ها از جمله عوارض استخوانی هستند که نهایتاً منجر به تأخیر رشد فیزیکی استخوان‌ها می‌گردد. قرص ویتامین D3 هزار هلث اید به جذب کلسیم و فسفر، بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن و استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها کمک می‌کند. مصرف ویتامین D3 تا سه برابر در بالا بردن سطح ویتامین D موثر است. این مکمل با فراهم آوردن همزمان ترکیبی از ویتامین D و کلسیم در جهت کمک به جلوگیری و درمان پوکی استخوان نقش بسزایی ایفا می‌کنند. این محصول فاقد هرگونه طعم دهنده مصنوعی بوده و عاری از مواد نگهدارنده، شکر، نمک و مخمر است.

ویژگی‌های خاص:

-تقویت سیستم ایمنی بدن

-جبران کمبود ویتامین D3

-پیشگیری از سرطان‌ها

-پیشگیری از بیماری‌های قلبی

-کمک به رشد و استحکام استخوان‌ها

نحوه مصرف: بزرگسالان و کودکان بالای ۱۲ سال روزانه یک عدد میل شود.

ترکیبات: ویتامین D3

هشدار مصرف: مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید. این فرآورده مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نمی‌باشد. در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود. در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده از مصرف این مکمل خودداری شود. در صورت مصرف دارو یا مکمل‌های دیگر، قبل از مصرف این مکمل با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. مصرف ویتامین D در خانم‌های باردار، احتمال مسمومیت بارداری، زایمان سخت و اختلال تنفسی در نوزادان را افزایش می‌دهد. افراد مبتلا به سنگ کلیه از نوع کربنات کلسیم بایستی مکمل‌های حاوی ویتامین D را با احتیاط و تحت نظر پزشک مصرف نمایند.

عوارض جانبی: مقدار توصیه شده را بدون مشورت پزشک افزایش ندهید، مصرف بیش‌ از حد این ویتامین می‌تواند کشنده باشد.

تداخل دارویی: ممکن است با داروهای دیابت و فشار خون تداخل داشته باشد.

عنوان مشخصه
برند هلث اید - Health Aid
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده نیک اختر آریا
تحت لیسانس انگلستان
نوع محصول قرص
تعداد 30
جنسیت مصرف عمومی
موارد مصرف حفظ سلامت استخوان، عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن
تداخل دارویی ممکن است با داروهای دیابت و فشار خون تداخل داشته باشد.
عوارض جانبی مقدار توصیه شده را بدون مشورت پزشک افزایش ندهید، مصرف بیش‌ از حد این ویتامین می‌تواند کشنده باشد.
ترکیبات ویتامین D3
روش مصرف بزرگسالان و کودکان بالای ۱۲ سال روزانه یک عدد میل شود.
هشدار مصرف مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید. این فرآورده مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نمی‌باشد. در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود. در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده از مصرف این مکمل خودداری شود. در صورت مصرف دارو یا مکمل‌های دیگر، قبل از مصرف این مکمل با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. مصرف ویتامین D در خانم‌های باردار، احتمال مسمومیت بارداری، زایمان سخت و اختلال تنفسی در نوزادان را افزایش می‌دهد. افراد مبتلا به سنگ کلیه از نوع کربنات کلسیم بایستی مکمل‌های حاوی ویتامین D را با احتیاط و تحت نظر پزشک مصرف نمایند.
محفظه نگهدارنده قوطی
شرایط نگهداری در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید