کپسول ویتامین C و زینک ۱۰ میلی گرم یوروویتال ۶۰ عددی

Eurho Vital Langzeit Vitamin C plus Zink 10mg 60Caps
196,000 تومان
قیمت پس از تخفیف: 179,000 تومان

با توجه به ساختار ویژه کپسول ویتامین C و زینک ۱۰ میلی گرم یوروویتال، ویتامین C موجود به صورت آهسته طی ۱۰ ساعت در بدن آزاد می‌شود و در نتیجه همه ویتامین C موجود در کپسول مورد استفاده بدن قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های بارز کپسول ویتامین C و زینک ۱۰ میلی گرم یوروویتال جذب بیشتر روی به علت وجود ویتامین C است. ویتامین C یا اسیدآسکوربیک در بدن نقش‌های متفاوتی دارد که یکی از مهمترین عملکردهای آن می‌توان به تقویت سیستم ایمنی، جلوگیری و کاهش دوره درمان سرما خوردگی و انواع آنفولانزا اشاره کرد. تحقیقات علمی نیز نشان داده است که مصرف ویتامین C می‌تواند خطر ابتلا به انواع سرطان را به طور موثری کاهش دهد. این تاثیر احتمالا از سه طریق کاهش تولید و یا تشکیل مواد سرطان زا، تنظیم و تقویت سیستم ایمنی در مقابل عوامل سرطان زا و اثر آنتی اکسیدان در برابر رادیکال‌های آزاد که عوامل اصلی ایجاد انواع سرطان به شمار می‌آیند، است. عوارض کمبود زینک (روی) شامل کاهش قوه بینایی و چشایی، ابتلا به انواع عفونت‌ها، تاخیر در بلوغ جنسی در مردان، توقف رشد، کاهش اشتها و وزن، ریزش مو و خشکی پوست می‌باشد.

ویژگی‌های خاص:

-حفظ سلامت پوست و مو

-تقویت روند کلاژن سازی پوست

-تامین نیاز کامل بدن به ویتامین ث

-کمک به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن

-تشکیل کلاژن در بافت استخوانی و غضروف

-تقویت قوای بویایی و چشایی و کمک به تطابق دید در تاریکی

نحوه مصرف: روزانه ۱ عدد کپسول همراه با غذا یا مطابق دستور پزشک میل شود.

ترکیبات: آسکوربیک اسید (ویتامین C)، شکر، ژلاتین گاوی، عوامل پوشش دهنده جلا دهنده شلاک، مواد پرکننده نشاسته ذرت، زینک، سولفات مونوهیدرات، شربت گلوکز، چربی گیاهی، عوامل ضد الکتروتالکوم، رنگ‌های E171 ،E104 ،E110

هشدار مصرف: مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید. این فرآورده مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نمی‌باشد. در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود. در صورت مصرف دارو یا مکمل‌های دیگر، قبل از مصرف این مکمل با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. مصرف زیاد زینک می‌تواند با جذب مس تداخل کرده و باعث کمبود مس شود. این مسئله به میزان آهن بدن اثر گذاشته و می‌تواند منجر به کم خونی شود. میزان زیاد زینک باعث کاهش ( HDL کلسترول خوب بدن) و افزایش (LDL  کلسترول بد بدن) می‌شود.

تداخل دارویی: زینک ممکن است جذب تتراسیکلین‌ها را از طریق ایجاد شلات‌های غیر محلول کاهش دهد. با توجه به این نکته، فاصله زمانی حداقل ۲ ساعت را بین این دو رعایت فرمایید. مقادیر زیاد زینک ممکن است جذب مس از طریق روده را مختل کند.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند یوروویتال - Eurho Vital
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده هگمتان داروی غرب
نوع محصول کپسول
تعداد 60
تحت لیسانس آلمان
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
موارد مصرف پیشگیری از سرماخوردگی، تقویت رشد ناخن، تقویت کننده پوست، تقویت کننده مو
تداخل دارویی زینک ممکن است جذب تتراسیکلین‌ها را از طریق ایجاد شلات‌های غیر محلول کاهش دهد. با توجه به این نکته، فاصله زمانی حداقل ۲ ساعت را بین این دو رعایت فرمایید. مقادیر زیاد زینک ممکن است جذب مس از طریق روده را مختل کند.
ترکیبات آسکوربیک اسید (ویتامین C)، شکر، ژلاتین گاوی، عوامل پوشش دهنده جلا دهنده شلاک، مواد پرکننده نشاسته ذرت، زینک، سولفات مونوهیدرات، شربت گلوکز، چربی گیاهی، عوامل ضد الکتروتالکوم، رنگ‌های E171 ،E104 ،E110
روش مصرف روزانه ۱ عدد کپسول همراه با غذا یا مطابق دستور پزشک میل شود.
هشدار مصرف مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید. این فرآورده مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نمی‌باشد. در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود. در صورت مصرف دارو یا مکمل‌های دیگر، قبل از مصرف این مکمل با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. مصرف زیاد زینک می‌تواند با جذب مس تداخل کرده و باعث کمبود مس شود. این مسئله به میزان آهن بدن اثر گذاشته و می‌تواند منجر به کم خونی شود. میزان زیاد زینک باعث کاهش ( HDL کلسترول خوب بدن) و افزایش (LDL  کلسترول بد بدن) می‌شود.
محفظه نگهدارنده جعبه مقوایی
شرایط نگهداری فرآورده را در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی گراد دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید.
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

قرص سوپراکل نیچرز اونلی ۳۰ عددی

Natures Only Supracal 30Tabs
190,700 تومان 112,400 تومان

سافت ژل امگا فلکس هلث برست ۶۰ عددی

Health Burst Omega Flex Softgels 60Caps
246,000 تومان 172,200 تومان

قرص کلمگزینک هلث اید ۶۰ عددی

Health Aid Calmagzinc 60Tabs
81,800 تومان

قرص ایکس اید گلدن لایف ۶۰ عددی

Golden Life X-Ade 60Tabs
861,100 تومان 242,900 تومان

کپسول ففول پلاس اینترافارم ۳۰ عددی

Intrapharm Fefol Plus Spansule 30Caps
112,800 تومان

کپسول آوودین هولیستیکا ۳۲ عددی

Holistica Avodin 32Caps
180,000 تومان 112,400 تومان

کپسول زینک پلاس ۵ میلی گرم یوروویتال ۶۰ عددی

Eurho Vital Zinc Plus 5mg 60Caps
212,600 تومان

کپسول زینک پلاس ۱۵ میلی گرم یوروویتال ۶۰ عددی

Eurho Vital Zinc Plus 15mg 60Caps
212,600 تومان

قرص زیر زبانی ویتامین B12 یوروویتال ۶۰ عددی

EuRho Vital Vitamin B12 500µg 60Tabs
148,800 تومان

قرص ویتامین D3 هزار هلث اید ۳۰ عددی

Health Aid Vitamin D3 1000IU 30Tabs
29,400 تومان