اسپلینت اصلاحی نئوپرنی هالکوس والگوس با بند فیکساتور مدل TF 20 اوتسی

Otessy Hallux Valgus Corrector With Neoprene Brace Model TF 20 Free Size
346,900 تومان

بروز هالوکس والگوس در ناحیه پا تا حد زیادی شایع بوده و در صورت عدم درمان، خیلی زود تبدیل به دردناک‌ترین مشکل زندگی خواهد شد. متأسفانه این عارضه بیشتر در خانم‌ها بروز کرده و افرادی به آن دچار می‌شوند که پیش‌زمینه ارثی داشته باشند. در صورت بروز هالوکس والگوس یا انحراف شست پا، انگشت شست به سمت انگشت دوم پا منحرف شده و نیاز به درمان با حرکات اصلاحی یا عمل جراحی انگشت شست خواهد داشت. اسپلینت اصلاحی نئوپرنی هالکوس والگوس با بند فیکساتور مدل TF 20 اوتسی، کمک می‌کنند تا درد ناشی از انحراف انگشت شست پا کاهش یابد. در واقع استفاده از این محصول در مراحل اولیه انحراف پا، سلامت شما به طور کامل باز می‌گردد. در مواردی که بیماری پیشرفت کرده، درد را برطرف کرده و از پیشرفته ‌تر شدن بیماری جلوگیری می‌کند و علاوه بر این استفاده از آن پس از عمل جراحی مانع از انحراف دوباره انگشت شست می‌شود.

ویژگی‌های خاص:

-بهبود التهاب

-درمان و جلوگیری از میخچه و تاول

-درمان انگشت خارج شده از حالت طبیعی

-توزیع یکنواخت فشار نیروی اصلاح کننده

-جلوگیری از بافت شاخی و یا ترک خورده کف پا

-قابل استفاده در کفش‌های راحتی و در تمام ساعت شبانه

هشدار مصرف: در صورتی که این محصول توسط افراد دارای بیماری‌های پوستی استفاده شده است، نباید توسط فرد دیگری مورد استفاده مجدد قرار گیرد.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند اوتسی - OTESSY
کشور سازنده ایران
نوع محصول لا‎ انگشتی
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
سایز Free Size
جنس نئوپرن
قابل استفاده برای انگشت شست پا
موارد مصرف درمان انحراف شست پا، هالوکس والگوس
هشدار مصرف در صورتی که این محصول توسط افراد دارای بیماری‌های پوستی استفاده شده است، نباید توسط فرد دیگری مورد استفاده مجدد قرار گیرد.
محفظه نگهدارنده جعبه مقوایی
شرایط نگهداری این محصول را با آب سرد شسته و از فشردن و چنگ زدن آن اجتناب نماييد. برای تمیز کردن این محصول از مواد شوینده سخت و الکل استفاده نکنید.
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

دستگاه تقسیم قرص دکتر مید

Doctors Made Pill Splitter
15,500 تومان