رنگ مو چای سرد شماره Te 6 وینا ۱۲۵ میلی لیتر

Vina Hair Color Number Te 6 125ml
42,000 تومان

رنگ مو وینا محصولی متفاوت و موثر برای تغییر دادن رنگ مو و ایجاد کردن تغییراتی شگرف بر روی مو می‌باشد. این رنگ مو دارای فرمولاسیون اروپایی بوده و از پیگمنت‌های بسیار قوی بهره می‌برد. ترکیبات سیلیکونی موجود در رنگ مو به افزایش درخشندگی موها کمک شایانی کرده و نرم کننده‌ی موجود در فرمولاسیون آن، از خشکی و شکنندگی موها بعد از رنگ کردن جلوگیری می‌کند.

‌ویژگی‌های خاص:

-رفع رفله‌های زائد مو

-درصد پایین آمونیاک

-حاوی نرم کننده

-حاوی روغن آووکادو

-حاوی روغن آرگان

محتویات / اقلام همراه: یک عدد تیوپ رنگ مو

نحوه مصرف: مخلوط تهیه شده را از پشت سر به فاصله ۲ سانتی متر مانده به ریشه شروع و به طرف نوک موها بمالید .پس از ۱۰ دقیقه مخلوط تهیه شده را به ریشه موها بزنید و صبر کنید. با استفاده از یک شانه رنگ را به قسمت‌های طولی و انتهایی موهای خود به صورت یکنواخت بمالید و سپس آبکشی نمایید. یک عدد تیوپ با ۱.۵ برابر اکسیدان مخلوط شود.

ترکیبات: آب دیونیزه، ستاریل الکل، ستئارات-20 ، دی کاپریلیل کربنات، آمونیوم هیدروکسید، پزوپیلن گلیکول کوکامیدو دی اتانول آمید، ستئارات-29 ، ستئاریل اوکتانوات، پلی کواترنیوم 22، دی سدیم ا د ت، رزورسینول، سدیم متابی سولفیت، متا، آمینوفنول، کلرو رزور آسکوربیک اسید، اسانس

هشدار مصرف: قبل از مصرف بروشور داخل جعبه مطالعه شودبرای روشن کردن ابرو و مژه استفاده نشود.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند وینا - Vina
کشور سازنده ایران
حجم 125 میلی لیتر
نوع محصول رنگ مو
رنگ چای سرد
جنسیت مصرف بانوان
حاوی روغن آرگان، روغن آووکادو، کراتین
ترکیبات آب دیونیزه، ستاریل الکل، ستئارات-20 ، دی کاپریلیل کربنات، آمونیوم هیدروکسید، پزوپیلن گلیکول کوکامیدو دی اتانول آمید، ستئارات-29 ، ستئاریل اوکتانوات، پلی کواترنیوم 22، دی سدیم ا د ت، رزورسینول، سدیم متابی سولفیت، متا، آمینوفنول، کلرو رزور آسکوربیک اسید، اسانس
روش مصرف مخلوط تهیه شده را از پشت سر به فاصله ۲ سانتی متر مانده به ریشه شروع و به طرف نوک موها بمالید .پس از ۱۰ دقیقه مخلوط تهیه شده را به ریشه موها بزنید و صبر کنید. با استفاده از یک شانه رنگ را به قسمت‌های طولی و انتهایی موهای خود به صورت یکنواخت بمالید و سپس آبکشی نمایید. یک عدد تیوپ با ۱.۵ برابر اکسیدان مخلوط شود.
هشدار مصرف قبل از مصرف بروشور داخل جعبه مطالعه شود. برای روشن کردن ابرو و مژه استفاده نشود.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری دور از نور مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.