سرم احیا کننده مو روغن آرگان سینره ۱۰۰ میلی لیتر

Cinere Hair Recovery Serum 100ml
230,000 تومان

سرم احیا کننده مو روغن آرگان سینره مناسب برای استفاده روزانه بوده که با بافت بسیار سبک و جذب سریع روی موها اثری از چربی و یا سنگینی بر روی تارهای مو ایجاد نخواهد کرد. این سرم مو به راحتی روی موهای حجیم و یا کم پشت پخش شده و حالت چسبندگی، سنگینی یا سفیدک و یا هرگونه باقی مانده ناخوشایند بر جا نخواهد گذاشت. استفاده از سرم مو آرگان سینره بر انتهای موهایی که خشک و بد حالت شده‌اند، حتی پس از خشک شدن موها امکان پذیر است و به رفع موخوره و خشکی آن‎ها کمک کرده و موها را شاداب و حالت پذیر می‎کند. در ترکیبات این محصول از روغن آرگان و ویتامین E نیز استفاده شده است. روغن آرگان دارای مقادیر زیادی امگا ۶ و ویتامین E است.

ویژگی‌های خاص:

-مغذی و تقویت کننده موی سر

-دارای ساختار سبک با جذب سریع

-بدون ایجاد حس سنگینی روی موها

-افزایش درخشندگی، شفافیت و نرمی موها

-ترمیم کننده و احیا کننده موهای آسیب دیده و شکننده

نحوه مصرف: پس از شستشو، آب اضافی موهای خود را بگیرید. هنگامی که مو کمی مرطوب است، مقدار کمی از سرم را روی کف دست خود ریخته و آن را به ساقه موهای مرطوب بکشید. پس از استفاده از وسایل حرارتی، روی موهای خشک به کار برده شود.

ترکیبات: آرگانیا اسپینوزا (آرگان) کرنل اویل (روغن آرگان)، پلی ایزوبوتن هیدروژنه شده، پلی دیسن هیدروژنه شده، سیکلوپنتاسیلوکسان، دایمتیکونول، فنیل تری متیکون، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی

هشدار مصرف: از تماس محصول با پوست سر ممانعت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از مصرف سرم پس از تاریخ انقضاء خودداری شود.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند سینره - Cinere
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده لابراتوارهای داروهای گیاهی طبیعت زنده
حجم 100 میلی لیتر
نوع محصول سرم
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف نوجوانان، بزرگسالان
حاوی روغن آرگان، ویتامین E، اسیدهای چرب امگا ۶
قابل استفاده برای مو
مناسب برای انواع مو
موارد مصرف احیا کننده، ترمیم‎ کننده و تقویت کننده
ترکیبات آرگانیا اسپینوزا (آرگان) کرنل اویل (روغن آرگان)، پلی ایزوبوتن هیدروژنه شده، پلی دیسن هیدروژنه شده، سیکلوپنتاسیلوکسان، دایمتیکونول، فنیل تری متیکون، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی
روش مصرف پس از شستشو، آب اضافی موهای خود را بگیرید. هنگامی که مو کمی مرطوب است، مقدار کمی از سرم را روی کف دست خود ریخته و آن را به ساقه موهای مرطوب بکشید. پس از استفاده از وسایل حرارتی، روی موهای خشک به کار برده شود.
هشدار مصرف از تماس محصول با پوست سر ممانعت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از مصرف سرم پس از تاریخ انقضاء خودداری شود.
محفظه نگهدارنده بطری پمپ دار
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان نگهداری شود. در جای خشک و خنک و دور از آفتاب نگهداری شود.
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
برچسب های محصول