داروتو
تصویر  قرص ترادامیکس ترادا فارما ۳۰ عددی
تصویر  قرص ترادامیکس ترادا فارما ۳۰ عددی
تصویر  قرص ترادامیکس ترادا فارما ۳۰ عددی
تصویر  قرص ترادامیکس ترادا فارما ۳۰ عددی

قرص ترادامیکس ترادا فارما ۳۰ عددی

Tradapharma Tradamix 30Tabs

دسته بندی : تقویت قوای جنسی
ویژگی ها

تقویت میل جنسی

بهبود اختلالات نعوظ

بهبود الاستیسیته بافت آلت مردانه

افزایش نشاط و هیجان جنسی مردانه

بهبود عملکرد دستگاه ادراری- تناسلی

افزایش سطح انرژی فیزیکی و کاهش خستگی در مردان

در حال تامین

بالا بردن کیفیت رابطه جنسی سبب می‌شود بسیاری از مسائل عاطفی میان زوجین برطرف شود. مطالعات اخیر نشان می‌دهند که رابطه جنسی سبب کاهش استرس و اضطراب، افزایش حس شادی، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش روان رنجوری و تسکین درد می‌شود. به همین دلیل تقویت قوای جنسی و اهمیت به این رابطه مسئله بسیار مهمی است. قرص ترادامیکس ترادا فارما از اولین محصولات افزایش قوی جنسی مختص آقایان است که به سلامت دستگاه ادراری- تناسلی کمک می‌کند. این محصول قوا و عملکرد جنسی در آقایان را افزایش داده و با تقویت میل جنسی به بهبود اختلالات نعوظ منجر می‌شود. از دیگر قابلیت‌های این محصول بهبود الاستیسیته بافت آلت مردان، افزایش نشاط و هیجان جنسی، افزایش سطح انرژی فیزیکی و کاهش خستگی در مردان است.

ویژگی‌های خاص:

-بهبود الاستیسیته بافت آلت مردانه

-افزایش نشاط و هیجان جنسی مردانه

-افزایش قوا و عملکرد جنسی در آقایان

-بهبود عملکرد دستگاه ادراری- تناسلی

-افزایش سطح انرژی فیزیکی و کاهش خستگی در مردان

نحوه مصرف: یک تا دو قرص روزانه با فواصل زمانی ۱۲ یا ۲۴ ساعت به مدت حداقل ۶۰ روز توصیه می‌گردد.

ترکیبات: عصاره خشک جلبک اِکلونیا بیسیکلیس، عصاره گیاه تریبولوس ترستریس شامل ۹۰% ساپونین، بایوویس® (چیتوزان اولیگوساکارید محلول در آب)

هشدار مصرف: در صورت حساسیت به هریک از اجزاء فرآورده مصرف نشود بیمارانی که تومورهای حساس به آندروژن دارند یا افرادی که نارسایی کبدی دارند باید از مصرف این فرآورده خودداری کنند. خارخاسک مدر بوده و دفع داروی لیتیوم را کاهش می‌دهد. در صورت مصرف لیتیوم با پزشک معالج مشورت نمایید تا مقدار دز آن را تغییر دهد. خارخاسک باعث کاهش قند خون می‌گردد و مصرف همزمان این فرآورده با داروهای کاهنده قند خون باعث کاهش بیشتر قند خون می‌گردد، لذا پزشک معالج را مطلع نمایید تا مقدار دارو را کاهش دهد. خارخاسک قند خون را کاهش می‌دهد و به علت این که ممکن است در حین جراحی کنترل قند خون با اختلال مواجه شود، توصیه شده که حداقل دو هفته قبل از اعمال جراحی مصرف این فرآورده قطع شود. افرادی که مشکل فشار خون پایین دارند باید در مصرف این فرآورده احتیاط کنند. برای اطلاعات بیشتر به بروشور درون جعبه مراجعه نمایید.

عنوان مشخصه
برند ترادا فارما - Tradapharma
کشور سازنده سوئیس
شرکت سازنده ترادا فارما
شرکت وارد کننده آرین سلامت سینا
نوع محصول قرص
تعداد 30
جنسیت مصرف آقایان
سن مصرف بزرگسالان
موارد مصرف تقویت میل جنسی
ترکیبات عصاره خشک جلبک اِکلونیا بیسیکلیس، عصاره گیاه تریبولوس ترستریس شامل ۹۰% ساپونین، بایوویس® (چیتوزان اولیگوساکارید محلول در آب)
روش مصرف یک تا دو قرص روزانه با فواصل زمانی ۱۲ یا ۲۴ ساعت به مدت حداقل ۶۰ روز توصیه می‌گردد.
هشدار مصرف در صورت حساسیت به هریک از اجزاء فرآورده مصرف نشود بیمارانی که تومورهای حساس به آندروژن دارند یا افرادی که نارسایی کبدی دارند باید از مصرف این فرآورده خودداری کنند. خارخاسک مدر بوده و دفع داروی لیتیوم را کاهش می‌دهد. در صورت مصرف لیتیوم با پزشک معالج مشورت نمایید تا مقدار دز آن را تغییر دهد. خارخاسک باعث کاهش قند خون می‌گردد و مصرف همزمان این فرآورده با داروهای کاهنده قند خون باعث کاهش بیشتر قند خون می‌گردد، لذا پزشک معالج را مطلع نمایید تا مقدار دارو را کاهش دهد. خارخاسک قند خون را کاهش می‌دهد و به علت این که ممکن است در حین جراحی کنترل قند خون با اختلال مواجه شود، توصیه شده که حداقل دو هفته قبل از اعمال جراحی مصرف این فرآورده قطع شود. افرادی که مشکل فشار خون پایین دارند باید در مصرف این فرآورده احتیاط کنند. برای اطلاعات بیشتر به بروشور درون جعبه مراجعه نمایید.
محفظه نگهدارنده قوطی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان در جای خشک و خنک، در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید