داروتو
تصویر  قرص مولتی ویتامین نفروتونیک بیماران کلیوی زهراوی ۱۰۰ عددی
تصویر  قرص مولتی ویتامین نفروتونیک بیماران کلیوی زهراوی ۱۰۰ عددی
تصویر  قرص مولتی ویتامین نفروتونیک بیماران کلیوی زهراوی ۱۰۰ عددی

قرص مولتی ویتامین نفروتونیک بیماران کلیوی زهراوی ۱۰۰ عددی

Zahravi Nephrotonic 100Tabs

دسته بندی : مکمل‌
ویژگی ها

مناسب بیماران کلیوی

سلامت و نگهداری بافت‌ها

حفظ سلامت عمومی بدن

کاهش خستگی و کمک به خونسازی

تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی

در حال تامین

دیابت، به گروهی از بیماری‌ها گفته می‌شود که استفاده بدن از قند خون (گلوکز) را دچار مشکل می‌کنند. گلوکز یک ماده حیاتی برای سلامتی بدن است، زیرا انرژی لازم برای سلول‌های سازنده عضلات و بافت‌های بدن را تامین می‌کند. علاوه بر این گلوکز سوخت اصلی سلول‌های مغزی است. علت بروز دیابت براساس انواع آن فرق می‌کند، اما همه آن‌ها در یک ویژگی مشترک هستند، بالا رفتن سطح قند خون. بالا رفتن قند خون درنهایت می‌تواند مشکلات زیادی برای سلامتی ایجاد کند. بیماران کلیوی به دلیل تغییر برنامه غذایی، اختلال عملکرد کلیوی و دیالیز ، نیاز ویتامینی متفاوتی نسبت به افراد سالم دارند، سطح پلاسمایی ویتامین A و E در این بیماران افزایش و سطح ویتامین‌های محلول در آب مانند ویتامین‌های گروه B و ویتامین C در اثر دیالیز کاهش می‌یابد. به همین دلیل مصرف مکمل‌های رژیمی-غذایی در مقادیر مشخص و تنظیم شده برای این گروه از بیماران ضروری است. قرص مولتی ویتامین نفروتونیک بیماران کلیوی زهراوی محصولی مناسب برای تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز کسانی است که به بیماری‌های مزمن کلیوی مبتلا هستند. 

ویژگی‌های خاص:

-مناسب بیماران کلیوی

-سلامت و نگهداری بافت‌ها

-حفظ سلامت عمومی بدن

-کاهش خستگی و کمک به خونسازی

-تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی

نحوه مصرف: مقدار مصرف بر اساس سن، جنس و شرایط فیزیکی بیمار توسط پزشک تعیین می‌شود، میزان مصرف معمول، روزانه ۱ قرص به‌صورت خوراکی پس از دیالیز و قبل از شروع دیالیز بعدی است.

ترکیبات: بیوتین، آسکوربیک اسید، ویتامین B3، ویتامین B5، ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B6، ویتامین B12، ویتامین E، اسید فولیک، زینک

هشدار مصرف: مصرف این مکمل در بارداری و شیردهی باید تحت نظر پزشک متخصص باشد. این فرآورده برای کمبود خفیف ویتامین‌ها و مواد معدنی استفاده می‌شود و برای پیشگیری، تشخیص یا درمان بیماری نمی‌باشد. اثر بخشی درمانی این فرآورده به تایید سازمان غذا و دارو نرسیده است.

عوارض جانبی: اسهال، یبوست، ناراحتی معده در چند روز اول مصرف این دارو ممکن است برایتان به وجود بیایید که باید گفت این اثرات موقتی هستند. این دارو ممکن است سبب خواب آلودگی، تهوع و سردرد شود.  همچنین می‌تواند با واکنش‌های آلرژیکی همراه باشد که علائم جدی آن می‌تواند جوش، خارش به خصوص در نواحی صورت، زبان و گلو، همچنین گیجی شدید، تنگی نفس باشد که اگر چنانچه دچار هر مشکل دیگری شدید باید به پزشک خود مراجعه کنید.

تداخل دارویی: دارو حاوی زینک است که با کلسیم و آهن تداخل دارد. اگر وعده‌ی غذایی شما حاوی لبنیات است یا قرص آهن مصرف می‌کنید بهتر است برای پیشگیری از کم شدن جذب مولتی ویتامین نفروتونیک را در وعده‌ی دیگری مصرف کنید. از آنجایی که مصرف قرص مولتی ویتامین نفروتونیک همزمان با درمان دیالیز سبب دفع آن از بدن می‌شود، بهتر است بعد از دیالیز و قبل از درمان بعدی مصرف شود. بین مصرف قرص نفروتونیک و تتراسایکلین‌ها باید حداقل ۳ ساعت فاصله وجود داشته باشد.

عنوان مشخصه
برند زهراوی - Zahravi
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده داروسازی زهراوی
نوع محصول قرص
تعداد 100
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
موارد مصرف تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن بیماران کلیوی
تداخل دارویی دارو حاوی زینک است که با کلسیم و آهن تداخل دارد. اگر وعده‌ی غذایی شما حاوی لبنیات است یا قرص آهن مصرف می‌کنید بهتر است برای پیشگیری از کم شدن جذب مولتی ویتامین نفروتونیک را در وعده‌ی دیگری مصرف کنید. از آنجایی که مصرف قرص مولتی ویتامین نفروتونیک همزمان با درمان دیالیز سبب دفع آن از بدن می‌شود، بهتر است بعد از دیالیز و قبل از درمان بعدی مصرف شود. بین مصرف قرص نفروتونیک و تتراسایکلین‌ها باید حداقل ۳ ساعت فاصله وجود داشته باشد.
عوارض جانبی اسهال، یبوست، ناراحتی معده در چند روز اول مصرف این دارو ممکن است برایتان به وجود بیایید که باید گفت این اثرات موقتی هستند. این دارو ممکن است سبب خواب آلودگی، تهوع و سردرد شود.  همچنین می‌تواند با واکنش‌های آلرژیکی همراه باشد که علائم جدی آن می‌تواند جوش، خارش به خصوص در نواحی صورت، زبان و گلو، همچنین گیجی شدید، تنگی نفس باشد که اگر چنانچه دچار هر مشکل دیگری شدید باید به پزشک خود مراجعه کنید.
ترکیبات بیوتین، آسکوربیک اسید، ویتامین B3، ویتامین B5، ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B6، ویتامین B12، ویتامین E، اسید فولیک، زینک
روش مصرف مقدار مصرف بر اساس سن، جنس و شرایط فیزیکی بیمار توسط پزشک تعیین می‌شود، میزان مصرف معمول، روزانه ۱ قرص به‌صورت خوراکی پس از دیالیز و قبل از شروع دیالیز بعدی است.
هشدار مصرف مصرف این مکمل در بارداری و شیردهی باید تحت نظر پزشک متخصص باشد. این فرآورده برای کمبود خفیف ویتامین‌ها و مواد معدنی استفاده می‌شود و برای پیشگیری، تشخیص یا درمان بیماری نمی‌باشد. اثر بخشی درمانی این فرآورده به تایید سازمان غذا و دارو نرسیده است.
محفظه نگهدارنده جعبه مقوایی
شرایط نگهداری دور از نور، رطوبت و دسترس کودکان نگهداری نمایید، در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد و داخل جعبه اصلا نگهداری نمایید.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید