داروتو
تصویر  ویال خوراکی نوروبین ۱۰۰۰ میکروگرم بنیان سلامت کسری ۱۰ عددی
تصویر  ویال خوراکی نوروبین ۱۰۰۰ میکروگرم بنیان سلامت کسری ۱۰ عددی
تصویر  ویال خوراکی نوروبین ۱۰۰۰ میکروگرم بنیان سلامت کسری ۱۰ عددی

ویال خوراکی نوروبین ۱۰۰۰ میکروگرم بنیان سلامت کسری ۱۰ عددی

BSK Neurobeen 10Vials

ویژگی ها

با طعم هلو

مناسب ورزشکاران

تامین انرژی مورد نیاز

بهبود عملکرد عضلات

تقویت پوست، مو و ناخن

تقویت عملکرد سیستم عصبی

افزایش سوخت و ساز کربوهیدرات، چربی و پروتئین

در حال تامین

کمبود هر کدام از ویتامین‌های ب کمپلکس علائم و عوارض گسترده‌ای را به همراه دارد. مثلا کمبود فولیک اسید و ویتامین B12 منجر به کم خونی، کاهش انرژی بدن، سرگیجه و ضعف می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت علائم کلی کمبود ویتامین B عبارتند از: کاهش انرژی بدن و خستگی، ضعف عضلات، کاهش حافظه و قدرت یادگیری، کج خلقی، ریزش مو، بی خوابی، عدم کنترل استرس. ویال خوراکی نوروبین ۱۰۰۰ میکرو گرم بنیان سلامت کسری مناسب برای تقویت سیستم عصبی، ایمنی و تامین انرژی مورد نیاز بدن است. ال کارنیتین موجود در این محصول که یک اسید آمینه مشتق است که به بدن کمک می‌کند تا چربی و کربوهیدرات بدن به انرژی تبدیل شود.

ویژگی‌های خاص:

-بهبود عملکرد عضلات

-تقویت پوست، مو و ناخن

-تقویت عملکرد سیستم عصبی

-افزایش سوخت و ساز کربوهیدرات، چربی و پروتئین

نحوه مصرف: مطابق دستور پزشک و یا یک ویال خوراکی نوروبیون در روز. برای بهبود عملکرد عضلات و تقویت توانایی ورزشکاران بهتر است ویال خوراکی نیم ساعت قبل از انجام تمرین ورزشی (ترجیحاً همراه یک بعد کربوهیدرات و یک لیوان آب) مصرف شود.

ترکیبات: ویتامین B1، ویتامین B2، نیاسین، ویتامین B6، ویتامین B12، بیوتین، ال کارنیتین، سورکالوز، پتاسیم سوربات، سدیم بنزوات، گلیسرین، صمغ زانتان، پکتین، سیتریک اسید و طعم هلو

هشدار مصرف: بیش از دوز توصیه شده بدون مشورت با پزشک داروساز مصرف ننمایید. درصورت ابتلا به بیماری‌های زیر قبل از مصرف نوروبین، با پزشک خود مشورت کنید: دیابت (قند خون)، بیماری مجاری صفراوی، مشکل کلیوی (به خصوص افرادی که همودیالیز می‌شوند)، سابقه نقرس، سابقه هایپوکالمی، سابقه ی تشنج، کم کاری تیروئید. بهتر است این محصول همراه غذا مصرف شود زیرا جذب این ماده همراه غذا بهتر است. نوروبین می‌تواند بر روی کنترل قند خون در طی و بعد از انجام عمل جراحی اثر بگذارد، بنابراین بهتر است دو هفته قبل از عمل جراحی، از مصرف آن خودداری گردد. افرادی که حساسیت به هر کدام از اجزای تشکیل دهنده محصول دارند باید از مصرف این مکمل خودداری کنند. در افرادی که دچار اختلال در عملکرد کبدی، زخم معده فعال، فشار خون بالا، خونریزی شریانی و بیماری ارثی بینایی چشم هستند، منع مصرف دارند. در مورد مصرف این محصول در زمان بارداری و شیردهی اطلاعات کافی وجود ندارد، اما بهتر است از مصرف آن در خانم‌های باردار و شیرده خودداری شود و یا تحت نظر پزشک مصرف شود.

تداخل دارویی: در صورتیکه تحت درمان با هر یک از داروهای زیر می‌باشید، پیش از مصرف این فرآورده با پزشک مشورت کنید: مکمل‌ها و گیاهان ایجاد کننده‌ی سمیت کبدی، کلونیدین، مهار کننده‌های کوآنزیم اچ ام جی ردوکتاز (آتورواستاتین، سیمواستاتین، فلوواستاتین، لووستاتین)، لوودوپا، داروهای بیماری تیروئید، انسولین و داروهای کاهش دهنده قند خون

عنوان مشخصه
برند بنیان سلامت کسری - BSK
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده زیست تخمیر
نوع محصول ویال خوراکی
تعداد 10
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
موارد مصرف افزایش سوخت و ساز بدن، تامین کننده انرژی و تقویت سیستم عصبی
تداخل دارویی در صورتیکه تحت درمان با هر یک از داروهای زیر می‌باشید، پیش از مصرف این فرآورده با پزشک مشورت کنید: مکمل‌ها و گیاهان ایجاد کننده‌ی سمیت کبدی، کلونیدین، مهار کننده‌های کوآنزیم اچ ام جی ردوکتاز (آتورواستاتین، سیمواستاتین، فلوواستاتین، لووستاتین)، لوودوپا، داروهای بیماری تیروئید، انسولین و داروهای کاهش دهنده قند خون
ترکیبات ویتامین B1، ویتامین B2، نیاسین، ویتامین B6، ویتامین B12، بیوتین، ال کارنیتین، سورکالوز، پتاسیم سوربات، سدیم بنزوات، گلیسرین، صمغ زانتان، پکتین، سیتریک اسید و طعم هلو
روش مصرف مطابق دستور پزشک و یا یک ویال خوراکی نوروبیون در روز. برای بهبود عملکرد عضلات و تقویت توانایی ورزشکاران بهتر است ویال خوراکی نیم ساعت قبل از انجام تمرین ورزشی (ترجیحاً همراه یک بعد کربوهیدرات و یک لیوان آب) مصرف شود.
هشدار مصرف بیش از دوز توصیه شده بدون مشورت با پزشک داروساز مصرف ننمایید. درصورت ابتلا به بیماری‌های زیر قبل از مصرف نوروبین، با پزشک خود مشورت کنید: دیابت (قند خون)، بیماری مجاری صفراوی، مشکل کلیوی (به خصوص افرادی که همودیالیز می‌شوند)، سابقه نقرس، سابقه هایپوکالمی، سابقه ی تشنج، کم کاری تیروئید. بهتر است این محصول همراه غذا مصرف شود زیرا جذب این ماده همراه غذا بهتر است. نوروبین می‌تواند بر روی کنترل قند خون در طی و بعد از انجام عمل جراحی اثر بگذارد، بنابراین بهتر است دو هفته قبل از عمل جراحی، از مصرف آن خودداری گردد. افرادی که حساسیت به هر کدام از اجزای تشکیل دهنده محصول دارند باید از مصرف این مکمل خودداری کنند. در افرادی که دچار اختلال در عملکرد کبدی، زخم معده فعال، فشار خون بالا، خونریزی شریانی و بیماری ارثی بینایی چشم هستند، منع مصرف دارند. در مورد مصرف این محصول در زمان بارداری و شیردهی اطلاعات کافی وجود ندارد، اما بهتر است از مصرف آن در خانم‌های باردار و شیرده خودداری شود و یا تحت نظر پزشک مصرف شود.
محفظه نگهدارنده جعبه مقوایی
شرایط نگهداری در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد، دور از نور نگهداری شود. از یخ زدگی محافظت گردد. دور از دسترس کودکان نگهداری شود. توصیه می‌شود در هر بار مصرف محتویات ویال خوراکی نوروبیون را کامل مصرف کرده و نگهداری باقی مانده محلول بیار خودداری گردد.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید