ژل لوبریکانت تولید دارو ۸۲ گرم

Toliddaru Lubricating Gel 82gr
30,000 تومان

ژل لوبریکانت تولید دارو ۸۲ گرم، بر پایه آب است. روان کننده‌های بر پایه روغن معمولا در رابطه‌هایی که از کاندوم استفاده می‌شود قابل استفاده نیست، چون تأثیر منفی بر لاتکس کاندوم دارد و موجب پارگی کاندوم می‌شود. روان کننده‌های مبتنی بر آب در رابطه‌ها بسیار مفید هستند چون موجب پارگی کاندوم نمی‌شود و به راحتی شسته می‌شود و ماندگاری کمی در دیواره واژن و مقعد دارند. ژل لوبریکانت بر پایه آب بوده و با داشتن مواد آنتی باکتریال موجب جلوگیری از عفونت می‌شود و کاملاً ضد حساسیت است. این ژل در معاینات واژنال بانوان نیز مورد استفاده پزشکان متخصص است. از آن جایی که این ژل به بافت بدن آسیب نمی‌رساند و حساسیت ایجاد نمی‌کند و از همه مهم ‌تر باعث سقط جنین نمی‌شود در رابطه جنسی به خصوص برای خانم‌هایی که ترشحات لزج کننده آن‌ها در هنگام نزدیکی کم است به عنوان روان کننده کاربرد دارد.

ویژگی‌های خاص:

-بر پایه آب

-روان کننده

-مناسب بانوان

-مناسب روابط زناشویی

-مناسب برای معاینات واژینال 

نحوه مصرف: یک قطره از ژل را بر روی کاندوم بریزید. این امر به روان شدن ناحیه واژن کمک می‌کند و درد در هنگام رابطه جنسی را از بین می‌برد. 

هشدار مصرف: پس از رابطه جنسی خود را به خوبی شسته و خشک کنید. این ژل هدایت کننده قوی جریان الکتریکی است. در صورت بروز سوزش، خارش و تحریک بیش از حد ناحیه، با پزشک مشورت نمایید.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند تولیددارو - Toliddaru
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده تولید دارو
وزن 82 گرم
نوع محصول کرم
جنسیت مصرف بانوان
سن مصرف بزرگسالان
موارد مصرف روان کننده
روش مصرف یک قطره از ژل را بر روی کاندوم بریزید. این امر به روان شدن ناحیه واژن کمک می‌کند و درد در هنگام رابطه جنسی را از بین می‌برد. 
هشدار مصرف پس از رابطه جنسی خود را به خوبی شسته و خشک کنید. این ژل هدایت کننده قوی جریان الکتریکی است. در صورت بروز سوزش، خارش و تحریک بیش از حد ناحیه، با پزشک مشورت نمایید.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری پس از مصرف، درب تیوب را بسته و دور از نور و دسترس کودکان، در دمای زیر از ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمایید.
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

اسپری لیدوکائین ۱۰ درصد سرلیکس خوارزمی ۱۰۰ میلی لیتر

Kharazmi Serlix Lidocaine 10% Spray 100ml
35,100 تومان

ماسک مو آلوئه ورا داخل حمام پروویکات ۵۰۰ میلی لیتر

Provecut Aloe Vera Hair Mask In Bathroom 500ml
117,400 تومان