داروتو
تصویر  کرم مرطوب کننده و آبرسان صورت اوی هیدرا پوست‌های خشک اویدرم ۵۰ میلی لیتر
تصویر  کرم مرطوب کننده و آبرسان صورت اوی هیدرا پوست‌های خشک اویدرم ۵۰ میلی لیتر

کرم مرطوب کننده و آبرسان صورت اوی هیدرا پوست‌های خشک اویدرم ۵۰ میلی لیتر

Eviderm Face Moistrasing Cream For Dry Skin 50ml

ویژگی ها

مناسب پوست‌های خشک

مغذی و نرم کننده پوست

کاهش خشکی و خارش پوست

مرطوب کننده و آبرسان پوست

التیام بخش و کاهش التهاب پوست

حاوی پروتئین‌های هیدرولیز شده و روغن آووکادو

در حال تامین

بدون تردید کرم مرطوب کننده اولین و مهم ترین محصول برای مراقبت از پوست است. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که خیلی هم به پوست خود نمی‌رسند و از هیچ‌ یک از محصولات مراقبت پوستی استفاده نمی‌کنند، باز هم استفاده از کرم مرطوب کننده را نمی‌توانید نادیده بگیرید. حفظ رطوبت مهم ترین عامل در سرحال و شاداب نگه داشتن پوست است، بطور یکه باعث حالت ارتجاعی آن می‌شود که نتیجه آن جلوگیری از به وجود آمدن چین و چروک در پوست است. به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که دارای پوست خشک هستند از کرم مرطوب کننده برای جبران کاهش رطوبت پوست استفاده می‌کنند. کرم مرطوب کننده و آبرسان صورت اوی هیدرا پوست‌های خشک اویدرم با داشتن ترکیبات موثر گیاهی، مغذی و آبرسان مانند پروتئین‌های هیدرولیز شده، روغن آووکادو، عصاره گل بنفشه و وایدبری موجب آبرسانی پوست صورت شده و با کاهش خشکی و خارش، پوست را التیام بخشیده و تغذیه می‌کند.

‌ویژگی‌های خاص:

-تغذیه کننده پوست

-حاوی عصاره گل بنفشه و وایدبری

-نرم کننده و لطافت بخش

-التیام بخش و تسکین دهنده

-کاهش التهابات ناشی از کم آبی

-کاهش خارش ناشی از خشکی پوست

نحوه مصرف: هر بار پس از شستشوی صورت خود از این محصول بر روی پوست صورت و گردن خود استفاده نموده و یا بر اساس نیاز خود به دفعات از محصول استفاده نمایید. از این محصول همچنین می‌توانید به عنوان کرم پایه آرایش نیز استفاده نمایید.

ترکیبات: پی ای جی-استئارات، ستئاریل اتیل هگزانوات، گلیسریل استئارات، استئاریل هپتانوات، ستیل الکل، بوتیل استئارات، اولیو گلیسراید، استئاریل کاپریلات، ستیل پالمیتات، سوربیتان سسکوالوئات، پتاسیم هیدروکسید، استئاریک اسید، توکوفرول، ویتامین B5، عصاره خیار، روغن آووکادو، پروتئین هیدرولیز شده گندم، ذرت و سویا، عصاره هیدرولیز شده بنفشه، گلیسرین، اسانس، عصاره سه میوه ریبری، پپربری، مونتاری بری، بیوساکارید گام ۱، عصاره آلوئه ورا، آلکان سی ۱۳-۱۵، ویتامین E استات، سدیم پی سی ای، آمونیوم آکریلول دی متیل تارات وی پی کوپلیمر، فنوکسی اتانول، متیل پارابن، بوتیل پارابن، پروپیل پارابن، ایزوبوتیل پارابن، آب دیونیزه

هشدار مصرف: در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

عنوان مشخصه
برند اویدرم - Eviderm
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده اژه فام
به سفارش کیمیا فراز زیبایی
حجم 50 میلی لیتر
نوع محصول کرم
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
حاوی پروتئین‌های هیدرولیز شده، روغن آووکادو، عصاره گل بنفشه و وایدبری
قابل استفاده برای صورت و گردن
مناسب برای پوست‌های خشک
موارد مصرف مرطوب کننده و آبرسان
ترکیبات پی ای جی-استئارات، ستئاریل اتیل هگزانوات، گلیسریل استئارات، استئاریل هپتانوات، ستیل الکل، بوتیل استئارات، اولیو گلیسراید، استئاریل کاپریلات، ستیل پالمیتات، سوربیتان سسکوالوئات، پتاسیم هیدروکسید، استئاریک اسید، توکوفرول، ویتامین B5، عصاره خیار، روغن آووکادو، پروتئین هیدرولیز شده گندم، ذرت و سویا، عصاره هیدرولیز شده بنفشه، گلیسرین، اسانس، عصاره سه میوه ریبری، پپربری، مونتاری بری، بیوساکارید گام ۱، عصاره آلوئه ورا، آلکان سی ۱۳-۱۵، ویتامین E استات، سدیم پی سی ای، آمونیوم آکریلول دی متیل تارات وی پی کوپلیمر، فنوکسی اتانول، متیل پارابن، بوتیل پارابن، پروپیل پارابن، ایزوبوتیل پارابن، آب دیونیزه
روش مصرف هر بار پس از شستشوی صورت خود از این محصول بر روی پوست صورت و گردن خود استفاده نموده و یا بر اساس نیاز خود به دفعات از محصول استفاده نمایید. از این محصول همچنین می‌توانید به عنوان کرم پایه آرایش نیز استفاده نمایید.
هشدار مصرف در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید