داروتو
تصویر  قرص ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم خوارزمی ۳۰ عددی
تصویر  قرص ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم خوارزمی ۳۰ عددی

قرص ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم خوارزمی ۳۰ عددی

Kharazmi L Carnitine 500mg 30Tabs

دسته بندی : مکمل آمینو اسید
ویژگی ها

کاهش وزن

تامین سلامت قلب و عروق

کمک به افزایش سطح انرژی بدن

بهبود سوخت و ساز چربی و عملکرد ورزشکاران

در حال تامین

ال کارنیتین نوعی آمینو اسید است که به طور طبیعی در بدن انسان تولید می‌شود و در کاتابولیسم چربی نقش مهمی دارد. (کاتابولیسم یا متابولیسم انرژی بخشی از متابولیسم است که باعث تجزیه مواد یا مولکول‌های درشت به مواد ساده تر یا مولکول‌های کوچک تر می‌شود.) ال کارنیتین در بدن از ترکیب دو آمینو اسید متیونین و لیزین تشکیل می‌شود. سلول‌های بدن برای فرآیند سنتز کارنیتین به ویتامین‌های C و B6 و B3 نیاز دارند. ال کارنیتین در کبد و کلیه تولید می‌شود. و در قلب، مغز، اسپرم و بافت‌های عضلانی ذخیره می‌شود. قرص ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم خوارزمی حاوی ۵۰۰ میلی گرم ال کارنیتین در هر قرص است. این ترکیب متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد، سوخت و ساز چربی‌ها را تسریع می‌بخشد، سطوح انرژی را در بدن بالا می‌برد و به تناسب اندام و کاهش وزن کمک می‌کند. 

ویژگی‌های خاص:

-موثر در کاهش چربی خون

-کمک به افزایش توان فیزیکی و استقامت عضلات

-حفاظت از اجزاء حیاتی و غشاء سلولی در برابر رادیکال‌های آزاد

-افزایش تولید انرژی از طریق اکسیداسیون اسیدهای چرب و کربوهیدرات‌ها

-افزایش ظرفیت تنفسی و اکسیژن رسانی به عضلات در حین فعالیت‌های ورزشی

نحوه مصرف: مقدار مصرف هر فرآورده را پزشک معین می‌نماید، اما مقدار مصرف معمول این فرآورده به شرح ذیل است؛ به عنوان مکمل غذایی: بزرگسالان یک قرص خوراکی دو تا چهار بار در روز ترجیحا همراه غذا

ترکیبات: حاوی ۵۰۰ میلی گرم ال کارنیتین

هشدار مصرف: ال کارنیتین در افراد زیر با احتیاط مصرف شود: در افراد با سابقه صرع، در افراد با نارسایی عملکرد کلیه (مصرف مزمن ال-کارنیتین در دوزهای بالا باعث تجمع متابولیت‌های سمی می‌شود). این فرآورده ممکن است در برخی افراد باعث بروز گیجی و اختلال دید گردد. لذا ضمن درمان از رانندگی و کار با وسایلی که نیاز به هوشیاری کامل دارند، خودداری نمایید. این فرآورده در افراد مصرف کننده وافارین با مشورت پزشک استفاده شود. در دوران بارداری و شیردهی زیر نظر پزشک مصرف شود. این فرآورده مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی‌باشد.

عنوان مشخصه
برند خوارزمی - Kharazmi
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده خوارزمی
نوع محصول قرص
تعداد 30
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
موارد مصرف افزایش سوخت و ساز بدن، چربی سوز
ترکیبات حاوی ۵۰۰ میلی گرم ال کارنیتین
روش مصرف مقدار مصرف هر فرآورده را پزشک معین می‌نماید، اما مقدار مصرف معمول این فرآورده به شرح ذیل است؛ به عنوان مکمل غذایی: بزرگسالان یک قرص خوراکی دو تا چهار بار در روز ترجیحا همراه غذا
هشدار مصرف ال کارنیتین در افراد زیر با احتیاط مصرف شود: در افراد با سابقه صرع، در افراد با نارسایی عملکرد کلیه (مصرف مزمن ال-کارنیتین در دوزهای بالا باعث تجمع متابولیت‌های سمی می‌شود). این فرآورده ممکن است در برخی افراد باعث بروز گیجی و اختلال دید گردد. لذا ضمن درمان از رانندگی و کار با وسایلی که نیاز به هوشیاری کامل دارند، خودداری نمایید. این فرآورده در افراد مصرف کننده وافارین با مشورت پزشک استفاده شود. در دوران بارداری و شیردهی زیر نظر پزشک مصرف شود. این فرآورده مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی‌باشد.
محفظه نگهدارنده قوطی
شرایط نگهداری فرآورده را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید. دارو را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید