داروتو
تصویر  قطره خوراکی دایمتیکون کیمیدارو ۳۰ میلی لیتر
تصویر  قطره خوراکی دایمتیکون کیمیدارو ۳۰ میلی لیتر
تصویر  قطره خوراکی دایمتیکون کیمیدارو ۳۰ میلی لیتر

قطره خوراکی دایمتیکون کیمیدارو ۳۰ میلی لیتر

Chemidarou Dimethicone Activated Suspension Drops Oral 30ml

ویژگی ها

ضد نفخ

تاثیر فوق‌العاده

همراه قطره چکان

کنترل علائم ناشی از احتباس گاز در دستگاه گوارش

در حال تامین

دایمتیکون نوعی داروی گوارشی است که برای رفع ورم معده، نفخ معده، فشار روده، سوهاضمه و گاز دستگاه گوارش مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاهی این دارو به عنوان دارویی برای درمان سرطان پانکراس و اختلالات پانکراس تجویز می‌شود. به طور کلی عواملی نظیر یبوست، حساسیت‌های غذایی، استفاده از نوشیدنی‌های گازدار، خوردن غذاهای تند و یا پرخوری باعث بروز مشکلاتی در دستگاه گوارش می‌شوند و مصرف قطره خوراکی دایمتیکون کیمیدارو برای رفع این مشکلات توصیه می‌شود.

ویژگی‌های خاص:

-ضد نفخ

-تاثیر فوق‌‌العاده

-همراه قطره چکان

-کنترل علائم ناشی از احتباس گاز در دستگاه گوارش

نحوه مصرف: قبل از هر بار مصرف شیشه را به خوبی تکان دهید و بعد از مصرف درب پوش را محکم ببندید. بزرگسالان: ۴۰ تا ۹۵ میلی گرم، ۴ مرتبه در روز توصیه می‌شود و در هر ۲۴ ساعت بیشتر از ۵۰۰ میلی گرم مصرف نشود. و کودکان: دوز مصرفی باید با مشورت پزشک تعیین شود.

ترکیبات: دایمتیکون، سدیم ساخارین

هشدار مصرف: بعد از باز کردن در ظرف و قرار دادن قطره چکان بر روی آن، فرآورده به مدت يک ماه قابل مصرف می‌باشد. همواره با پزشک خود همکاری نموده، دارو را کمتر یا بیشتر از آنچه که دستور داده مصرف نکنید. داروساز شما هم طرف مشورت شماست. این قطره بهتر است بعد از غذا و هنگام خواب مصرف شود. در صورت حساسیت به دارو از مصرف آن خودداری نمایید. جهت برداشتن مقدار مشخص و صحیح دارو از قطره چکان داخل بسته بندی استفاده نمائید. قبل از مصرف دارو، برگه راهنمای درون جعبه را مطالعه نمائید.

عنوان مشخصه
برند کیمیدارو - Chemidarou
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده کیمیدارو
حجم 30 میلی لیتر
نوع محصول قطره
سن مصرف کودکان، بزرگسالان
موارد مصرف ضد نفخ
ترکیبات دایمتیکون، سدیم ساخارین
روش مصرف قبل از هر بار مصرف شیشه را به خوبی تکان دهید و بعد از مصرف درب پوش را محکم ببندید. بزرگسالان: ۴۰ تا ۹۵ میلی گرم، ۴ مرتبه در روز توصیه می‌شود و در هر ۲۴ ساعت بیشتر از ۵۰۰ میلی گرم مصرف نشود. و کودکان: دوز مصرفی باید با مشورت پزشک تعیین شود.
هشدار مصرف بعد از باز کردن در ظرف و قرار دادن قطره چکان بر روی آن، فرآورده به مدت يک ماه قابل مصرف می‌باشد. همواره با پزشک خود همکاری نموده، دارو را کمتر یا بیشتر از آنچه که دستور داده مصرف نکنید. داروساز شما هم طرف مشورت شماست. این قطره بهتر است بعد از غذا و هنگام خواب مصرف شود. در صورت حساسیت به دارو از مصرف آن خودداری نمایید. جهت برداشتن مقدار مشخص و صحیح دارو از قطره چکان داخل بسته بندی استفاده نمائید. قبل از مصرف دارو، برگه راهنمای درون جعبه را مطالعه نمائید.
محفظه نگهدارنده بطری شیشه‌ای قطره چکان دار
شرایط نگهداری در جای خشک، خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید