پوشک شورتی بچه پول آپ سایز ۵ خیلی بزرگ مای بی بی ۱۴ عددی

My Baby Pull Up Size 5 14Diapers
93,900 تومان

باز و بسته کردن پوشک و پوشاندن آن به نوزاد یکی از کارهایی می‌باشد که به دقت زیادی نیاز دارد و اگر به اندازه‌ی کافی دقت نشود، مطمئنا رطوبت به لباس نوزاد نیز نشت می‌کند و روند تمیز کردن و تعویض پوشک سخت تر خواهد شد. پوشک شورتی بچه پول آپ مای بی بی، این کار را برای والدین راحت تر کرده است و حالت شورتی آن برای کودکانی که دائم در حال فرار هستند و یا کسانی که دقت کمی در تعویض پوشک دارند، بسیار مناسب است. در واقع این پوشک به این صورت است که خیلی سریع و بدون دردسر قابل تعویص است. یکی دیگر از ویژگی‌های این محصول، وجود کش ۳۶۰ درجه است که متناسب با آناتومی بدن کودک طراحی شده و برای راحتی، آرامش و سرعت عمل کودک مناسب است. این پوشک شورتی سایز ۵ خیلی بزرگ مناسب وزن ۱۳ تا ۲۰ کیلوگرم است.

‌ویژگی‌های خاص:

-قدرت جذب بالا

-دارای کش دور پای راحت

-دارای کش پارچه‌ای دور کمر

-دارای لایه رویی نرم و لطیف

-دارای محافظ عمودی ضد نشتی

نحوه مصرف: ابتدا یک پا و سپس پای دیگر کودک را داخل پوشک قرار دهید و آن را به سمت بالا بکشید. برای تعویض راحت، کناره‌های پرفراژ دار پوشک را پاره کنید. پوشک استفاده شده را رول کنید، نوار پشتی را به دور آن چسبانده و دور بیاندازید.

ترکیبات: پلی پروپیلن، پلی اتیلن، لایه عبور دهنده و توزیع کننده (پلی استر)، چسب حرارتی، خمیر کاغذ سلولزی، پلیمر جاذب (سدیم پلی اکریلات)، لایکرا (پلی یورتان)

هشدار مصرف: توصیه می‌شود پوشک را بین ۵ تا ۶ ساعت تعویض نمایید.

مشخصات محصول
عنوان مشخصه
برند مای بی بی - My Baby
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده زرین رویا
نوع محصول پوشک بچه
تعداد 14
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف کودکان
سایز 5
ترکیبات پلی پروپیلن، پلی اتیلن، لایه عبور دهنده و توزیع کننده (پلی استر)، چسب حرارتی، خمیر کاغذ سلولزی، پلیمر جاذب (سدیم پلی اکریلات)، لایکرا (پلی یورتان)
روش مصرف ابتدا یک پا و سپس پای دیگر کودک را داخل پوشک قرار دهید و آن را به سمت بالا بکشید. برای تعویض راحت، کناره‌های پرفراژ دار پوشک را پاره کنید. پوشک استفاده شده را رول کنید، نوار پشتی را به دور آن چسبانده و دور بیاندازید.
هشدار مصرف توصیه می‌شود پوشک را بین ۵ تا ۶ ساعت تعویض نمایید.
محفظه نگهدارنده بسته بندی پلاستیکی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

پنبه توپک بهداشتی گل ۱۰۰ گرم

Gol Make Up Cotton Ball White 100gr
30,300 تومان