داروتو
تصویر  پوشک کامل بچه بالای ۱۵ کیلوگرم سایز ۶ خیلی خیلی بزرگ مولفیکس ۲۴ عددی
تصویر  پوشک کامل بچه بالای ۱۵ کیلوگرم سایز ۶ خیلی خیلی بزرگ مولفیکس ۲۴ عددی

پوشک کامل بچه بالای ۱۵ کیلوگرم سایز ۶ خیلی خیلی بزرگ مولفیکس ۲۴ عددی

Molfix Size 6 Baby Diaper 24pcs

دسته بندی : پوشک نوزاد و کودک
ویژگی ها

سایز ۶ خیلی خیلی بزرگ

مناسب وزن بالای ۱۵ کیلوگرم

سازگار با پوست

دارای انحنای بند ناف

دارای سیستم گردش هوا

نشانگر تعویض با تغییر رنگ

فاقد لاتکس و پارابن و BPA

دارای نوارهای کناری جهت کشسانی بیشتر

دارای لایه عبور دهنده داخلی بسیار نرم هوا

حاوی لایه سبز فوق جاذب و لایه محافظ عمودی

در حال تامین

پوشک کامل بچه سایز ۶ خیلی خیلی بزرگ مولفیکس محصولی مناسب برای کودکان بالای ۱۵ کیلوگرم است. این پوشک ویژگی‌های متعددی دارد که سبب شده است بسیاری از والدین برای تهیه پوشک مورد نیاز کودکان خود به برند مولفیکس اعتماد کنند. این پوشک بسیار نرم است و با عبور هوا از بین لایه‌های مشبک اجازه نمی‌دهد، کودک بوی بدی بگیرد. همچنین، در این پوشک از مواد حساسیت زا استفاده نشده است و عصاره آلوئه ورا و بابونه موجود در آن التهابات را به طور کامل از بین می‌برد.

‌ویژگی‌های خاص:

-دارای دو لایه محافظ

-دارای تکنولوژی عبور هوا

-نشانگر تعویض با تغییر رنگ

-جلوگیری از نشت محافظ کشسان

-دارای نوارهای کناری جهت کشسانی بیشتر

نحوه مصرف: پوشک را طوری زیر کودکتان بگذارید که نقش‌های جذاب مولفیکس سمت جلوی کودک قرار گیرد، دقت کنید که لایه‌های محافظ عمودی به داخل تا شده باشد، پودر، کرم یا روغن بچه هیچگونه اثری روی چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس که بارها قابل استفاده‌اند، نمی‌گذارد. چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس را طوری بچسبانید که در هر دو طرف فاصله‌ای یکسان باقی بماند.

ترکیبات: خمیر کاغذ سلولزی، پودر جاذب (سدیم پلی آکریلات)، پلی پروپیلن، پلی اتیلن، چسب حرارتی و بهداشتی (هیدروکربن، استایرن، کوپلیمرورزین)، لایه عبور دهنده و توزیع کننده (پلی استر)، کش (پلیمر پلی اورتان)

هشدار مصرف: برای سلامتی کودکتان، تعویض پوشک در فواصل زمانی منظم توصیه می‌شود. استفاده از کرم‌های ضد سوختگی و مرطوب کننده های مناسب نوع پوست کودک در کنار این محصول توصیه می شود. پوشک را در توالت نیاندازید.

عنوان مشخصه
برند مولفیکس - Molfix
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده حیات ساغلیک ارونلری
نوع محصول پوشک بچه
تعداد 24
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف نوزادان
سایز 6
فاقد لاتکس و پارابن و BPA
ترکیبات خمیر کاغذ سلولزی، پودر جاذب (سدیم پلی آکریلات)، پلی پروپیلن، پلی اتیلن، چسب حرارتی و بهداشتی (هیدروکربن، استایرن، کوپلیمرورزین)، لایه عبور دهنده و توزیع کننده (پلی استر)، کش (پلیمر پلی اورتان)
روش مصرف پوشک را طوری زیر کودکتان بگذارید که نقش‌های جذاب مولفیکس سمت جلوی کودک قرار گیرد، دقت کنید که لایه‌های محافظ عمودی به داخل تا شده باشد، پودر، کرم یا روغن بچه هیچگونه اثری روی چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس که بارها قابل استفاده‌اند، نمی‌گذارد. چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس را طوری بچسبانید که در هر دو طرف فاصله‌ای یکسان باقی بماند.
هشدار مصرف برای سلامتی کودکتان، تعویض پوشک در فواصل زمانی منظم توصیه می‌شود. استفاده از کرم‌های ضد سوختگی و مرطوب کننده های مناسب نوع پوست کودک در کنار این محصول توصیه می شود. پوشک را در توالت نیاندازید.
محفظه نگهدارنده بسته بندی پلاستیکی
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید