داروتو
تصویر  ژل شستشوی صورت سنسی ویت پوست‌های حساس ویتالیر ۲۰۰ میلی ‌لیتر
تصویر  ژل شستشوی صورت سنسی ویت پوست‌های حساس ویتالیر ۲۰۰ میلی ‌لیتر

ژل شستشوی صورت سنسی ویت پوست‌های حساس ویتالیر ۲۰۰ میلی ‌لیتر

Vitalayer Sensivit Face Gel Wash 200ml

دسته بندی : ژل شستشو
ویژگی ها

مناسب پوست‌های حساس

کاهش التهاب و قرمزی پوست

افزایش رطوبت پوست

حاوی عصاره خیار و ویتامین C

فاقد پارابن، عطر، الکل و مواد صابونی

در حال تامین

پوست حساس، پوستی است که خیلی سریع به عوامل مختلف و تحریک کننده واکنش نشان می‌دهد. به همین دلیل است که نحوه مراقبت از آن بسیار مهم است. افراد با این نوع پوست باید برای مراقبت از پوست خود سراغ محصولاتی برند که مواد صابونی کمتر و چربی بیشتری داشته باشند. انتخاب محصولات مختص پوست حساس در روتین پوستی این افراد، با ترکیباتی که دارند می‌تواند از بروز مشکلات برای آنان جلوگیری کند. ژل شستشوی صورت سنسی ویت پوست‌های حساس ویتالیر دارای عصاره خیار باعث کاهش التهاب و حساسیت می‌شود. این محصول فاقد پارابن، عطر، الکل و مواد صابونی بوده و از خشکی پوست جلوگیری می‌کند. این محصول علاوه بر پاکسازی عمقی پوست، منافذ باز پوست را می‌بندد.

ویژگی‌های خاص:

-آبرسان و التیام بخش

-افزایش دهنده انرژی سلولی

-بهبود تنفس سلول‌های پوست

-رفع قرمزی و التهابات پوست

-فاقد پارابن، عطر، الکل و مواد صابونی

نحوه مصرف: ابتدا صورت را کمی با آب مرطوب نمایید و سپس مقدار کافی از ژل را کف دست بریزید. در مرحله بعد صورت را با ژل سنسی ویت ویتالیر ماساژ داده و در پایان آبکشی نمایید.

ترکیبات: آب، دی سدیم لوره سولفات، فسفاتیدیل کولین هیدروژنه، کلسترول، منیزیم آسکوربیل فسفات، گلیسرین، عصاره روغن درخت چای، عصاره گیاه پنجه گرگ، لوریل گلوکوزید، کوکو گلوکوزید، کوکامیدوپروپیل بتائین، گلیسرین، اتیل هگزیل گلیسرین، فنوکسی اتانول، پلی کواترنیوم-۷، PEG-۷، گلیسرین کوکوات، PEG-۱۵۰ دی استئارات، دکسپانتنول، آلانتوئین، نیاسین آمید، عصاره آلوئه باربادنسیس، گلوکونات، سدیم هیالورونات، عطر

هشدار مصرف: در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید. پس از هر بار مصرف، درب محصول را کاملا ببندید.

عنوان مشخصه
برند ویتالیر - Vitalayer
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده پارس صدرا فناور
به سفارش سایا طب مانا
حجم 200 میلی لیتر
نوع محصول ژل
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف نوجوانان، بزرگسالان
حاوی عصاره خیار و ویتامین C
فاقد پارابن، عطر، الکل و مواد صابونی
قابل استفاده برای صورت
مناسب برای پوست‌های حساس
موارد مصرف پاک کننده، کاهش التهاب و قرمزی پوست
ترکیبات آب، دی سدیم لوره سولفات، فسفاتیدیل کولین هیدروژنه، کلسترول، منیزیم آسکوربیل فسفات، گلیسرین، عصاره روغن درخت چای، عصاره گیاه پنجه گرگ، لوریل گلوکوزید، کوکو گلوکوزید، کوکامیدوپروپیل بتائین، گلیسرین، اتیل هگزیل گلیسرین، فنوکسی اتانول، پلی کواترنیوم-۷، PEG-۷، گلیسرین کوکوات، PEG-۱۵۰ دی استئارات، دکسپانتنول، آلانتوئین، نیاسین آمید، عصاره آلوئه باربادنسیس، گلوکونات، سدیم هیالورونات، عطر
روش مصرف ابتدا صورت را کمی با آب مرطوب نمایید و سپس مقدار کافی از ژل را کف دست بریزید. در مرحله بعد صورت را با ژل سنسی ویت ویتالیر ماساژ داده و در پایان آبکشی نمایید.
هشدار مصرف در صورت مشاهده هر نوع التهاب و یا آلرژی مصرف را متوقف و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. فقط جهت مصرف خارجی است. از تماس مستقیم با چشم خودداری شود، در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان شستشو دهید. از استعمال به دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید. پس از هر بار مصرف، درب محصول را کاملا ببندید.
محفظه نگهدارنده بطری پلاستیکی
شرایط نگهداری دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید