داروتو
تصویر  کرم موضعی بی حسی زایلا پی تهران شیمی ۳۰ گرم
تصویر  کرم موضعی بی حسی زایلا پی تهران شیمی ۳۰ گرم
تصویر  کرم موضعی بی حسی زایلا پی تهران شیمی ۳۰ گرم
تصویر  کرم موضعی بی حسی زایلا پی تهران شیمی ۳۰ گرم

کرم موضعی بی حسی زایلا پی تهران شیمی ۳۰ گرم

Tehran Chemie Xyla-p Cream 30gr

ویژگی ها

کاهش درد در لیزر موی زائد

کاهش درد در رابطه جنسی

بی حسی و کاهش درد در اپیلاسیون

بی حسی و کاهش درد در میکرونیدلینگ

بی حس کننده موضعی در جراحی‌های کوچک

کاهش درد ناشی از سوختگی و یا گزش حشرات

در حال تامین

کرم موضعی بی حسی زایلا پی تهران شیمی معمولا برای بی‌حسی‌های موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این کرم بیشتر در سالن‌های زییایی استفاده می‌شود تا درد را به کمترین میزان برساند و فرد بتواند کارهای زیبایی را راحت تر انجام دهد. کرم موضعی بی حسی زایلا پی یک کرم موضعی است و هر ۱۰۰ گرم حاوی ۲.۵ گرم لیدوکائین و ۲.۵ گرم پریلوکائین است. به همین دلیل وقتی این کرم بر روی قسمتی از بدن قرار می‌گیرد تقریبا کاملا بی‌حس می‌شود و فرد دیگر دردی را در آن ناحیه احساس نمی‌کند.

‌ویژگی‌های خاص:

-کاهش درد در رابطه جنسی

-بی حسی و کاهش درد در اپیلاسیون

-بی حس کننده موضعی در جراحی‌های کوچک

-کاهش درد ناشی از سوختگی و یا گزش حشرات

نحوه مصرف: لایه ضخیمی از کرم را بر روی پوست گذاشته و با چسب پانسمان یا کیسه تمیز (در منزل) آن را بپوشانید. جهت اعمال کوچک بر روی پوست نظیر قرار دادن کانتر در داخل عروق و یا سوراخ کردن عروق ۲.۵ گرم کرم را روی پوست قرار داده و بر روی ۲۰ الی ۲۵ سانتی متر مربع از پوست بمالید و با چسب پانسمان روی آن را حداقل برای مدت یک ساعت بپوشانید. جهت اعمال بزرگ بر روی پوست و یا اعمال پوستی دردناکتر که منطقه وسیعی از پوست را در بر می‌گیرد ۲ گرم از کرم را به ازاء هر ۱۰ سانتی متر مربع از پوست بکار ببرید و روی آن را با چسب پانسمان حداقل برای مدت دو ساعت بپوشانید. برای جراحی پوست اندام تناسلی آقایان لایه ضخیمی از کرم (حدود یک گرم به ازاء هر ۱۰ سانتی متر مربع) را برای مدت ۱۵ دقیقه روی پوست قرار دهید. جراحی باید بلافاصله پس از پاک کردن کرم آغاز شود. جهت اعمال کوچک بر روی اندام تناسلی بانوان لایه ضخیمی از کرم (‌حدود ۵ تا ۱۰ گرم) را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه روی موضع قرار دهید. جراحی باید بلافاصله پس از پاک کردن کرم آغاز گردد. 

ترکیبات: هر ۱۰۰ گرم حاوی ۲.۵ گرم لیدوکائین و ۲.۵ گرم پریلوکائین

هشدار مصرف: فقط برای استعمال خارجی می‌باشد. از تماس فرآورده با چشم خودداری نموده و در صورت تماس اتفاقی بلافاصله چشم را با آب و یا سالین نرمال بشوئید و تا هنگام بازگشت حساسیت چشم‌ها از آن‌ها محافظت نمائید. از استعمال فرآورده بر روی زخم‌های باز، بریدگی، سوختگی و یا پوست ملتهب و هم چنین از تماس آن با لب‌ها و دهان خودداری نمائید. در هنگام استفاده از این کرم در موضع بی حسی ایجاد می‌شود و باید برای جلوگیری از ایجاد جراحت در آن از خاراندن، مالیدن و یا در معرض قراردادن پوست ناحیه تحت درمان در دماهای بسیار سرد و گرم خودداری شود. در صورت رسیدن این کرم به گوش میانی امکان سمیت گوش وجود دارد، لذا از بکار بردن دارو در گوش خارجی که امکان رسیدن آن به گوش میانی وجود دارد خودداری نمائید. از استعمال این فرآورده در سطح وسیعی از پوست و یا مدتی بیش از زمان توصیه شده اجتناب نمائید چون جذب بیشتر لیدوکائین و پریلوکائین موجب بروز عوارض جانبی جدی می‌گردد. از تماس فرآورده با چشم خودداری نموده و در صورت تماس اتفاقی بلافاصله چشم را با آب و یا سالین نرمال بشوئید و تا هنگام بازگشت حساسیت چشم‌ها از آن‌ها محافظت نمائید. از استعمال فرآورده بر روی زخم‌های باز، بریدگی، سوختگی و یا پوست ملتهب و هم چنین از تماس آن با لب‌ها و دهان خودداری نمائید. در هنگام استفاده از این کرم در موضع بی حسی ایجاد می‌شود و باید برای جلوگیری از ایجاد جراحت در آن از خاراندن، مالیدن و یا در معرض قراردادن پوست ناحیه تحت درمان در دماهای بسیار سرد و گرم خودداری شود. در صورت رسیدن این کرم به گوش میانی امکان سمیت گوش وجود دارد، لذا از بکاربردن دارو در گوش خارجی که امکان رسیدن آن به گوش میانی وجود دارد خودداری نمائید. از استعمال این فرآورده در سطح وسیعی از پوست و یا مدتی بیش از زمان توصیه شده اجتناب نمائید چون جذب بیشتر لیدوکائین و پریلوکائین موجب بروز عوارض جانبی جدی می‌گردد. قبل از مصرف این دارو در موارد زیر با پزشک مشورت کنید: در صورت داشتن سابقه حساسیت به لیدوکائین، پریلوکائین و یا هر نوع بی حس کننده موضعی دیگر، سایر غذاها، رنگ‌ها و مواد محافظ. در صورت مصرف گلزیلیتین، توکائینید، سولفونامیدها، استامینوفن، کلروکین، داپسون، نیتروفورانتوئین، نیتروگلیسیرین، نیتروپروساید، پاراآمینوسالیسیکیب اسید. فناستین، فنوبارتبیال و پریماکین. در صورت وجود مشکلات پوستی از جمله اگزما، سوختگی، زخم و یا بریدگی پوست، ابتلا به کمبود آنزیم گلوکز، مت هموگلوبینمی و بیماری‌های کبدی. این دارو در نوزادانی که زودتر از موعد به دنیا آمده اند (سن جنینی کمتر از ۳۷ هفته) و یا کودکان کوچکتر از ۱۲ ماه که داروهای ایجاد کننده مت هموگلوبینمی مصرف می‌کنند، نباید بکار رود.

عنوان مشخصه
برند تهران شیمی - Tehran Chemie
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده تهران شیمی
وزن 30 گرم
نوع محصول کرم
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف نوجوانان، بزرگسالان
قابل استفاده برای صورت و بدن
مناسب برای انواع پوست
موارد مصرف بی حس کننده موضعی
ترکیبات هر ۱۰۰ گرم حاوی ۲.۵ گرم لیدوکائین و ۲.۵ گرم پریلوکائین
روش مصرف لایه ضخیمی از کرم را بر روی پوست گذاشته و با چسب پانسمان یا کیسه تمیز (در منزل) آن را بپوشانید. جهت اعمال کوچک بر روی پوست نظیر قرار دادن کانتر در داخل عروق و یا سوراخ کردن عروق ۲.۵ گرم کرم را روی پوست قرار داده و بر روی ۲۰ الی ۲۵ سانتی متر مربع از پوست بمالید و با چسب پانسمان روی آن را حداقل برای مدت یک ساعت بپوشانید. جهت اعمال بزرگ بر روی پوست و یا اعمال پوستی دردناکتر که منطقه وسیعی از پوست را در بر می‌گیرد ۲ گرم از کرم را به ازاء هر ۱۰ سانتی متر مربع از پوست بکار ببرید و روی آن را با چسب پانسمان حداقل برای مدت دو ساعت بپوشانید. برای جراحی پوست اندام تناسلی آقایان لایه ضخیمی از کرم (حدود یک گرم به ازاء هر ۱۰ سانتی متر مربع) را برای مدت ۱۵ دقیقه روی پوست قرار دهید. جراحی باید بلافاصله پس از پاک کردن کرم آغاز شود. جهت اعمال کوچک بر روی اندام تناسلی بانوان لایه ضخیمی از کرم (‌حدود ۵ تا ۱۰ گرم) را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه روی موضع قرار دهید. جراحی باید بلافاصله پس از پاک کردن کرم آغاز گردد. 
هشدار مصرف فقط برای استعمال خارجی می‌باشد. از تماس فرآورده با چشم خودداری نموده و در صورت تماس اتفاقی بلافاصله چشم را با آب و یا سالین نرمال بشوئید و تا هنگام بازگشت حساسیت چشم‌ها از آن‌ها محافظت نمائید. از استعمال فرآورده بر روی زخم‌های باز، بریدگی، سوختگی و یا پوست ملتهب و هم چنین از تماس آن با لب‌ها و دهان خودداری نمائید. در هنگام استفاده از این کرم در موضع بی حسی ایجاد می‌شود و باید برای جلوگیری از ایجاد جراحت در آن از خاراندن، مالیدن و یا در معرض قراردادن پوست ناحیه تحت درمان در دماهای بسیار سرد و گرم خودداری شود. در صورت رسیدن این کرم به گوش میانی امکان سمیت گوش وجود دارد، لذا از بکار بردن دارو در گوش خارجی که امکان رسیدن آن به گوش میانی وجود دارد خودداری نمائید. از استعمال این فرآورده در سطح وسیعی از پوست و یا مدتی بیش از زمان توصیه شده اجتناب نمائید چون جذب بیشتر لیدوکائین و پریلوکائین موجب بروز عوارض جانبی جدی می‌گردد. از تماس فرآورده با چشم خودداری نموده و در صورت تماس اتفاقی بلافاصله چشم را با آب و یا سالین نرمال بشوئید و تا هنگام بازگشت حساسیت چشم‌ها از آن‌ها محافظت نمائید. از استعمال فرآورده بر روی زخم‌های باز، بریدگی، سوختگی و یا پوست ملتهب و هم چنین از تماس آن با لب‌ها و دهان خودداری نمائید. در هنگام استفاده از این کرم در موضع بی حسی ایجاد می‌شود و باید برای جلوگیری از ایجاد جراحت در آن از خاراندن، مالیدن و یا در معرض قراردادن پوست ناحیه تحت درمان در دماهای بسیار سرد و گرم خودداری شود. در صورت رسیدن این کرم به گوش میانی امکان سمیت گوش وجود دارد، لذا از بکاربردن دارو در گوش خارجی که امکان رسیدن آن به گوش میانی وجود دارد خودداری نمائید. از استعمال این فرآورده در سطح وسیعی از پوست و یا مدتی بیش از زمان توصیه شده اجتناب نمائید چون جذب بیشتر لیدوکائین و پریلوکائین موجب بروز عوارض جانبی جدی می‌گردد. قبل از مصرف این دارو در موارد زیر با پزشک مشورت کنید: در صورت داشتن سابقه حساسیت به لیدوکائین، پریلوکائین و یا هر نوع بی حس کننده موضعی دیگر، سایر غذاها، رنگ‌ها و مواد محافظ. در صورت مصرف گلزیلیتین، توکائینید، سولفونامیدها، استامینوفن، کلروکین، داپسون، نیتروفورانتوئین، نیتروگلیسیرین، نیتروپروساید، پاراآمینوسالیسیکیب اسید. فناستین، فنوبارتبیال و پریماکین. در صورت وجود مشکلات پوستی از جمله اگزما، سوختگی، زخم و یا بریدگی پوست، ابتلا به کمبود آنزیم گلوکز، مت هموگلوبینمی و بیماری‌های کبدی. این دارو در نوزادانی که زودتر از موعد به دنیا آمده اند (سن جنینی کمتر از ۳۷ هفته) و یا کودکان کوچکتر از ۱۲ ماه که داروهای ایجاد کننده مت هموگلوبینمی مصرف می‌کنند، نباید بکار رود.
محفظه نگهدارنده تیوپی
شرایط نگهداری در دمای بین ۱۰ تا ۲۵ درجه سانتی‌گراد نگهداری کنید. از یخ زدگی و درجه حرارت بالا و پایین محافظت نمایید.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید