داروتو
تصویر  پوشک کامل بچه ۲ تا ۵ کیلوگرم سایز ۱ نوزادی مولفیکس ۴۰ عددی
تصویر  پوشک کامل بچه ۲ تا ۵ کیلوگرم سایز ۱ نوزادی مولفیکس ۴۰ عددی

پوشک کامل بچه ۲ تا ۵ کیلوگرم سایز ۱ نوزادی مولفیکس ۴۰ عددی

Molfix Size 1 Baby Diaper 40pcs

دسته بندی : پوشک نوزاد و کودک
ویژگی ها

سایز یک نوزادی

مناسب وزن ۰ تا ۲.۵ کیلوگرم

سازگار با پوست

دارای انحنای بند ناف

دارای سیستم گردش هوا

نشانگر تعویض با تغییر رنگ

فاقد لاتکس و پارابن و BPA

دارای نوارهای کناری جهت کشسانی بیشتر

در حال تامین

یکی از مهم ترین تفاوت‌های یک پوشک خوب با دیگر پوشک‌ها، میزان جذب مایعات است که خوشبختانه پوشک‌های مولفیکس با توجه دارا بودن به دو لایه سبز و دو ناحیه جاذب، میزان جذب مایعات آن‌ها به حداکثر میزان ممکن رسیده است. وجود تکنولوژی منحصر به فرد ۳ بعدی و سیستم انعطاف پذیری در پوشک‌های مولفیکس باعث شده است که پوشک به خوبی روی بدن کودک قرار گرفته و در ناحیه کش دور کمر و دور ران‌ها به خوبی فیکس شود،‌ به این ترتیب از نشت نم و رطوبت به بیرون از پوشک جلوگیری می‌کند. کشسانی بیشتر در نواحی مرکزی پوشک نیز باعث می‌شو‌د کودک احساس راحتی بیشتری را تجربه کند و به خوبی بتواند پاهایش را حرکت دهد. لایه‌های رویی و پشتی این پوشک نرم و لطیف هستند به طوری که در تماس با پوست بدن کودک، کوچکترین حساسیتی ایجاد نکرده و راحتی و آرامش را برای او به به وجود می‌آورند. علاوه بر این‌، پوشک کامل بچه ۲ تا ۵ کیلوگرم سایز ۱ نوزادی مولفیکس حاوی عصاره آلوئه ‌ورا و بابونه بوده که از ورم، قرمزی پوست، اگزما، خارش و التهابات پوستی جلوگیری می‌کند.

‌ویژگی‌های خاص:

-دارای دو لایه محافظ

-دارای تکنولوژی عبور هوا

-نشانگر تعویض با تغییر رنگ

-جلوگیری از نشت محافظ کشسان

-دارای نوارهای کناری جهت کشسانی بیشتر

نحوه مصرف: پوشک را طوری زیر کودکتان بگذارید که نقش‌های جذاب مولفیکس سمت جلوی کودک قرار گیرد، دقت کنید که لایه‌های محافظ عمودی به داخل تا شده باشد، پودر، کرم یا روغن بچه هیچگونه اثری روی چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس که بارها قابل استفاده‌اند، نمی‌گذارد. چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس را طوری بچسبانید که در هر دو طرف فاصله‌ای یکسان باقی بماند.

ترکیبات: خمیر کاغذ سلولزی، پودر جاذب (سدیم پلی آکریلات)، پلی پروپیلن، پلی اتیلن، چسب حرارتی و بهداشتی (هیدروکربن، استایرن، کوپلیمرورزین)، لایه عبور دهنده و توزیع کننده (پلی استر)، کش (پلیمر پلی اورتان)

هشدار مصرف: برای سلامتی کودکتان، تعویض پوشک در فواصل زمانی منظم توصیه می‌شود. استفاده از کرم‌های ضد سوختگی و مرطوب کننده های مناسب نوع پوست کودک در کنار این محصول توصیه می شود. پوشک را در توالت نیاندازید.

عنوان مشخصه
برند مولفیکس - Molfix
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده حیات ساغلیک ارونلری
نوع محصول پوشک بچه
تعداد 40
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف نوزادان
سایز 1
فاقد لاتکس و پارابن و BPA
ترکیبات خمیر کاغذ سلولزی، پودر جاذب (سدیم پلی آکریلات)، پلی پروپیلن، پلی اتیلن، چسب حرارتی و بهداشتی (هیدروکربن، استایرن، کوپلیمرورزین)، لایه عبور دهنده و توزیع کننده (پلی استر)، کش (پلیمر پلی اورتان)
روش مصرف پوشک را طوری زیر کودکتان بگذارید که نقش‌های جذاب مولفیکس سمت جلوی کودک قرار گیرد، دقت کنید که لایه‌های محافظ عمودی به داخل تا شده باشد، پودر، کرم یا روغن بچه هیچگونه اثری روی چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس که بارها قابل استفاده‌اند، نمی‌گذارد. چسب‌های بغل انعطاف پذیر مولفیکس را طوری بچسبانید که در هر دو طرف فاصله‌ای یکسان باقی بماند.
هشدار مصرف برای سلامتی کودکتان، تعویض پوشک در فواصل زمانی منظم توصیه می‌شود. استفاده از کرم‌های ضد سوختگی و مرطوب کننده های مناسب نوع پوست کودک در کنار این محصول توصیه می شود. پوشک را در توالت نیاندازید.
محفظه نگهدارنده بسته بندی پلاستیکی
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید