داروتو
تصویر  شربت برونسبان 120 میلی لیتر
تصویر  شربت برونسبان 120 میلی لیتر
تصویر  شربت برونسبان 120 میلی لیتر
تصویر  شربت برونسبان 120 میلی لیتر

شربت برونسبان 120 میلی لیتر

Bronsban Cough Syrup 120ml

دسته بندی : مکمل‌
ویژگی ها

درمان التهاب دستگاه تنفسی همراه با سرفه

درمان علامتی بیماری‌های التهابی مزمن برونشیال

خلط آور

برطرف کننده اسپاسم

تسکین دهنده سرفه

مناسب برای تمام سنین

در حال تامین

سرماخوردگی و آنفولانزا از رایج ­ترین بیماری­‌های ویروسی هستند که در فصل سرد شیوع بیشتری می­‌یابند و یک منطقه را در برمی­‌گیرند. از مهم­ ترین دلایل ابتلا به این ویروس‌‌ها، ضعف سیستم ایمنی بدن است. خلط عفونتی است که معمولا پشت بینی، گلو یا سینوس‌ها شکل می‌گیرد و به شدت اندام‌های تنفسی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در بسیاری از موارد خلط پس از بهبود بیماری از بین نمی‌رود و برای مدت‌ها و حتی سال‌ها باقی می‌ماند. در این شرایط بدن فرد بسیار ضعیف می‌گردد و خطر ابتلا به بیماری‌های تنفسی بالا می‌رود. شربت برونسبان مناسب برای تسکین سرفه و از بین بردن اسپاسم مجاری تنفسی است.

‌ویژگی‌های خاص:

-مناسب برای تمام سنین

-درمان التهابات دستگاه تنفسی

-درمان علائم ناشی از برونشیت

-خلط آور و تسکین سرفه

-رفع اسپاسم

-درمان علامتی بیماری‌های التهابی مزمن برونشیال

نحوه مصرف: کودکان زیر یک سال و 1 تا 5 سال: روزانه 3 مرتبه هر بار 2/5 میلی لیتر، کودکان 6 تا 9 سال: روزانه 3 مرتبه هر بار 5 میلی لیتر، برای کودکان بالای 10 سال و بزرگسالان: 3 بار در روز هر بار 7/5 - 5 میلی لیتر.

ترکیبات: در هر ۱۰۰ میلی لیتر از محلول حاوی ۰.۷ گرم عصاره برگ خشک پیچک، ۰.۱۳۴ گرم سوربات پتاسیم (ماده نگهدارنده)، اسید سیتریک فاقد آب، صمغ گزانتان، ترکیبات معطر، محلول ۷۰% سوربیتول و هر ۲.۵ میلی لیتر از محلول حاوی ۰.۹۶۳ گرم سوربیتول جایگزین شکر

هشدار مصرف: قبل از هر بار مصرف بطری را به خوبی تکان دهید. طول دوره درمان به نوع و شدت علائم بالینی بستگی دارد. با این وجود حداقل مدت مصرف دارو حتی در موارد خفیف التهاب دستگاه تنفسی یک هفته می‌باشد. درمان با محلول ضد سرفه برای ۲ تا ۳ روز پس از فروکش نمودن علائم جهت حصول اطمینان از موفقیت درمان باید ادامه یابد. در موارد مقاوم بیماری یا در صورت بروز تنگی نفس، تب و خلط چرکی یا خونی سریعا به پزشک مراجعه شود. شربت سرفه برونسبان حاوی عصاره گیاهی به عنوان ماده موثر است و بعضا ممکن است رنگ آن مانند تمام فرآورده‌هایی که از مواد طبیعی تهیه شده‌اند تغییر کند که این مورد تاثیری بر اثر درمانی فرآورده ندارد. در موارد عدم تحمل فروکتوز تنها پس از مشاوره با پزشک می‌توان مصرف گردد.در دوران بارداری و شیردهی عموما تنها پس از مشورت با پزشک قابل مصرف می‌باشد.

عوارض جانبی: در موارد نادری شربت سرفه برونسبان ممکن است به علت سوربیتول مصرفی در فرآورده اثرات ملینی داشته باشد.

عنوان مشخصه
برند سبز دارو - Sabzdaru
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده اکسیر
حجم 120 میلی لیتر
نوع محصول شربت
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف تمام سنین
حاوی عصاره پیچک
موارد مصرف ضد سرفه
عوارض جانبی در موارد نادری شربت سرفه برونسبان ممکن است به علت سوربیتول مصرفی در فرآورده اثرات ملینی داشته باشد.
ترکیبات در هر ۱۰۰ میلی لیتر از محلول حاوی ۰.۷ گرم عصاره برگ خشک پیچک، ۰.۱۳۴ گرم سوربات پتاسیم (ماده نگهدارنده)، اسید سیتریک فاقد آب، صمغ گزانتان، ترکیبات معطر، محلول ۷۰% سوربیتول و هر ۲.۵ میلی لیتر از محلول حاوی ۰.۹۶۳ گرم سوربیتول جایگزین شکر
روش مصرف کودکان زیر یک سال و 1 تا 5 سال: روزانه 3 مرتبه هر بار 2/5 میلی لیتر، کودکان 6 تا 9 سال: روزانه 3 مرتبه هر بار 5 میلی لیتر، برای کودکان بالای 10 سال و بزرگسالان: 3 بار در روز هر بار 7/5 - 5 میلی لیتر.
هشدار مصرف قبل از هر بار مصرف بطری را به خوبی تکان دهید. طول دوره درمان به نوع و شدت علائم بالینی بستگی دارد. با این وجود حداقل مدت مصرف دارو حتی در موارد خفیف التهاب دستگاه تنفسی یک هفته می‌باشد. درمان با محلول ضد سرفه برای ۲ تا ۳ روز پس از فروکش نمودن علائم جهت حصول اطمینان از موفقیت درمان باید ادامه یابد. در موارد مقاوم بیماری یا در صورت بروز تنگی نفس، تب و خلط چرکی یا خونی سریعا به پزشک مراجعه شود. شربت سرفه برونسبان حاوی عصاره گیاهی به عنوان ماده موثر است و بعضا ممکن است رنگ آن مانند تمام فرآورده‌هایی که از مواد طبیعی تهیه شده‌اند تغییر کند که این مورد تاثیری بر اثر درمانی فرآورده ندارد. در موارد عدم تحمل فروکتوز تنها پس از مشاوره با پزشک می‌توان مصرف گردد.در دوران بارداری و شیردهی عموما تنها پس از مشورت با پزشک قابل مصرف می‌باشد.
محفظه نگهدارنده بطری شیشه‌ای
شرایط نگهداری در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد، دور از نور و دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید