داروتو
تصویر  اسپری خوشبو کننده هوا رایحه شکوفه‌های سیب کامفورت ۵۰۰ میلی لیتر
تصویر  اسپری خوشبو کننده هوا رایحه شکوفه‌های سیب کامفورت ۵۰۰ میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده هوا رایحه شکوفه‌های سیب کامفورت ۵۰۰ میلی لیتر

Comfort Apple Blossoms Spray 500ml

دسته بندی : بهداشت محیط
ویژگی ها

با رایحه شکوفه‌های سیب

ماندگاری بالا

خوشبوکننده هوا

پخش بوی سریع و یکنواخت

قابلیت استفاده بر روی سطوح مختلف پارچه‌ای، چوبی، و …

در حال تامین

فرقی ندارد در محل کار، باشگاه، منزل و یا هر محیط دیگری باشید، گذراندن وقت در محیطی خوشبو و عاری از بوی بد همواره برای افراد خوشایند است. وجود بوی دلنشین در فضا باعث می‌شود تا از حضور در آن محیط احساس خوبی داشته باشید و احساس آرامش بیشتری در وجودتان جاری خواهد بود. اسپری خوشبو کننده هوا رایحه شکوفه‌های سیب کامفورت، بوی بد محیط را با سرعت از بین برده و رایحه ملایم شکوفه سیب را در فضای شما پخش می‌کند، تا هر بار نفس کشیدن برای شما سرشار از طراوت شکوفه‌ی سیب و لذت باشد. سازگاری با بدن و کمترین میزان ایجاد حساسیت ویژگی دیگری است که خوشبو کننده هوا کامفورت سیب را متمایز می‌کند.

ویژگی‌های خاص:

-ماندگاری بالا

-خوشبوکننده هوا

-پخش بوی سریع و یکنواخت

-قابلیت استفاده بر روی سطوح مختلف پارچه‌ای، چوبی، و …

نحوه مصرف: هنگام استفاده بطری را بصورت را بصورت عمودی در دست بگیرید. به طور مستقیم در فضا، بر روی لباس، مبل یا پرده اسپری شود.

ترکیبات: اتانول تقلیب شده، آب دیونیزه، اسانس و ایزوپروپانول

هشدار مصرف: دستورالعمل‌ها را کامل و دقیق دنبال کنید. محصول و بخارات آن قابل اشتعال می‌باشند. دور از حرارت، سطوح داغ، جرقه، شعله و دیگر منابع افروزنده نگهداری و استفاده نمایید. در حضور بانوان باردار، نوزادان و بیماران تنفسی اسپری نکنید. در صورت اشتعال، از کف مقاوم به الکل یا اسپری آب، برای خاموش کردن شعله استفاده کنید. در هنگام استعمال دخانیات اسپری نکنید. ذرات اسپری می‌توانند خواب آلودگی یا سرگیجه خفیف ایجاد کنند. در صورت بلعیدن، دهان را آب بسیار بشویید (تنها زمانی که فرد هوشیار است) و سریعا به پزشک خود مراجعه کرده و محصول را به او نشان دهید. اسپری را در فضایی با تهویه مناسب استفاده و نگهداری کنید. دور از مواد غذایی و آشامیدنی نگهداری و اسپری کنید. اسپری را استنشاق نکنید. در صورت تماس با پوست فورا با آب بشویید یا دوش بگیرید. در صورت تماس با چشم، فورا با آب فراوان بشویید و سریعا به پزشک مراجعه کنید. سر افشانه را چرخانده و باز کنید و در پایان کار مجددا ببندید. به جای پاک کننده سطوح و یا به جای آب در اتو استفاده نکنید. بر روی داشبورد خودرو، سطوح پلاستیکی، الیاف ابریشمی، جیر، چرم و پوست اسپری نکنید. در صورت ریختن بر روی لباس، فورا لباس را از تن خارج کنید. غیر قابل نوشیدن.

عنوان مشخصه
برند کامفورت - Comfort
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده آریان کیمیا تک
حجم 500 میلی لیتر
نوع محصول اسپری
موارد مصرف خوشبو کننده هوا
ترکیبات اتانول تقلیب شده، آب دیونیزه، اسانس و ایزوپروپانول
روش مصرف هنگام استفاده بطری را بصورت را بصورت عمودی در دست بگیرید. به طور مستقیم در فضا، بر روی لباس، مبل یا پرده اسپری شود.
هشدار مصرف دستورالعمل‌ها را کامل و دقیق دنبال کنید. محصول و بخارات آن قابل اشتعال می‌باشند. دور از حرارت، سطوح داغ، جرقه، شعله و دیگر منابع افروزنده نگهداری و استفاده نمایید. در حضور بانوان باردار، نوزادان و بیماران تنفسی اسپری نکنید. در صورت اشتعال، از کف مقاوم به الکل یا اسپری آب، برای خاموش کردن شعله استفاده کنید. در هنگام استعمال دخانیات اسپری نکنید. ذرات اسپری می‌توانند خواب آلودگی یا سرگیجه خفیف ایجاد کنند. در صورت بلعیدن، دهان را آب بسیار بشویید (تنها زمانی که فرد هوشیار است) و سریعا به پزشک خود مراجعه کرده و محصول را به او نشان دهید. اسپری را در فضایی با تهویه مناسب استفاده و نگهداری کنید. دور از مواد غذایی و آشامیدنی نگهداری و اسپری کنید. اسپری را استنشاق نکنید. در صورت تماس با پوست فورا با آب بشویید یا دوش بگیرید. در صورت تماس با چشم، فورا با آب فراوان بشویید و سریعا به پزشک مراجعه کنید. سر افشانه را چرخانده و باز کنید و در پایان کار مجددا ببندید. به جای پاک کننده سطوح و یا به جای آب در اتو استفاده نکنید. بر روی داشبورد خودرو، سطوح پلاستیکی، الیاف ابریشمی، جیر، چرم و پوست اسپری نکنید. در صورت ریختن بر روی لباس، فورا لباس را از تن خارج کنید. غیر قابل نوشیدن.
محفظه نگهدارنده بطری اسپری دار
شرایط نگهداری در محل خنک و دور از آفتاب نگهداری شود. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید