داروتو
تصویر  قرص زیر زبانی واناتونین سیلور ۵ میلی گرم نورم لایف ۶۰ عددی
تصویر  قرص زیر زبانی واناتونین سیلور ۵ میلی گرم نورم لایف ۶۰ عددی
تصویر  قرص زیر زبانی واناتونین سیلور ۵ میلی گرم نورم لایف ۶۰ عددی

قرص زیر زبانی واناتونین سیلور ۵ میلی گرم نورم لایف ۶۰ عددی

Norm Life Vanatonin Silver 5mg 60Tabs

دسته بندی : تنظیم خواب
ویژگی ها

تسریع روند القا خواب

بهبود اختلالات خواب

جهت افزایش طول مدت خواب

جهت کمک به تنظیم ساعات خواب در اثر مسافرت‌های هوایی

کمک به درمان بی خوابی در افراد مسن و افراد دارای کارهای شیفتی

150,400 تومان

با افزایش سن به طور طبیعی ترشح هورمون ملاتونین در بدن کاهش می‌یابد و باعث می‌شود که کیفیت خواب افراد سالخورده کاهش یابد اغلب این افراد چند مرتبه در شب از خواب بیدار می‌شوند. بیشترین مقدار ترشح ملاتونین در انسان در بازه ۱ تا ۳ سالگی است و با مرور زمان از ترشح این ماده کاسته می‌شود. علت دیگری که سبب کاهش تولید هورمون تاریکی می‌شود تغییرات ناگهانی در ساعت خواب و بیداری است. قرص زیر زبانی واناتونین سیلور ۵ میلی گرم نورم لایف داروی مناسبی برای درمان و تنظیم خواب است. کارکرد هورمون ملاتونین بدین صورت است که با تاریک شدن هوا و کم شدن نور آفتاب ترشح این هورمون در بدن افزایش پیدا می‌کند. اما گاهی این هورمون به اندازه کافی ترشح نمی‌شود و در نتیجه خواب در شب برای بسیاری از افراد به یک معضل بزرگ تبدل می‌شود. حتی کسانی که مجبور به مسافرت‌های طولانی مدت هستند هم می‌توانند از قرص تنظیم خواب استفاده کنند.

‌ویژگی‌های خاص: 

-بهبود کیفیت و مدت زمان خواب

-رفع خستگی و کلافگی روزانه

-قابل استفاده در مسافرت‌ها

-تسریع روند القا خواب

-بهبود اختلالات خواب

-تنظیم ریتم خواب

نحوه مصرف: بزرگسالان یک قرص در شبانه روز میل نمايند که جهت ماکزیمم اثر باید زیر زبان حل شود. بهترین زمان مصرف ۲ الی ۳ ساعت قبل از خواب است.

ترکیبات: ۵ میلی‌گرم ملاتونین، میکروکریستالین، سلولز استئارات

هشدار مصرف: پیش از این فرآورده در صورت وجود بیماری هورمونی، دیابت، بیماری‌های کبدی و کلیوی، فلج مغزی، بیماری صرع، میگرن، افسردگی و بیماری فشار خون با پزشک و یا داروساز خود مشورت نمایید. مصرف در دوران بارداری و شیردهی ممنوع است. پیش از مصرف این فرآورده در صورت وجود بیماری هورمونی، دیابت، بیماری‌های کبدی و کلیوی، فلج مغزی، بیماری صرع، میگرن، افسردگی و بیماری فشار خون با پزشک یا داروساز مشورت شود. تا ۵ ساعت بعد از مصرف فرآورده از رانندگی یا کار با ماشین آلات حساس خودداری شود. خانم‌های باردار، شیرده و کودکان بهتر است با مشورت پزشک از ملاتونین استفاده کنند. این فرآورده مکمل تغذیه‌ای است و جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری نمی‌باشد.

عوارض جانبی: مکمل ملاتونین از جمله مکمل‌های کم عارضه و کم خطر است که برای افرادی که مشکل خواب دارند می‌تواند بسیار مفید باشد. عوارض جانبی ملاتونین در دوزهای بالا و برای استفاده طولانی مدت هنوز نیاز به مطالعات بیشتری دارد اما با خیال آسوده می‌توان در دوز پایین و در مواقعی که لازم است از این مکمل استفاده کرد.

تداخل دارویی: مصرف همزمان مکمل‌های حاوی ملاتونین با داروهای زیر پیشنهاد نمی‌شود: داروهای ضد انعقاد خون، داروهای فشار خون، داروهای ضد افسردگی، داروهای دیابت، داروهای ضد بارداری، داروهای خواب‌آور. به طور کلی اگر از داروی خاصی به طور مرتب استفاده می‌کنید بهتر است پیش از شروع خوردن مکمل ملاتونین پزشک را در جریان قرار دهید.

عنوان مشخصه
برند نورم لایف - Norm Life
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده وانا دارو گستر
نوع محصول قرص
تعداد 60
جنسیت مصرف عمومی
سن مصرف بزرگسالان
موارد مصرف درمان اختلالات خواب
تداخل دارویی مصرف همزمان مکمل‌های حاوی ملاتونین با داروهای زیر پیشنهاد نمی‌شود: داروهای ضد انعقاد خون، داروهای فشار خون، داروهای ضد افسردگی، داروهای دیابت، داروهای ضد بارداری، داروهای خواب‌آور. به طور کلی اگر از داروی خاصی به طور مرتب استفاده می‌کنید بهتر است پیش از شروع خوردن مکمل ملاتونین پزشک را در جریان قرار دهید.
عوارض جانبی مکمل ملاتونین از جمله مکمل‌های کم عارضه و کم خطر است که برای افرادی که مشکل خواب دارند می‌تواند بسیار مفید باشد. عوارض جانبی ملاتونین در دوزهای بالا و برای استفاده طولانی مدت هنوز نیاز به مطالعات بیشتری دارد اما با خیال آسوده می‌توان در دوز پایین و در مواقعی که لازم است از این مکمل استفاده کرد. خانم‌های باردار، شیرده و کودکان بهتر است با مشورت پزشک از ملاتونین استفاده کنند.
ترکیبات ۵ میلی‌گرم ملاتونین، میکروکریستالین، سلولز استئارات
روش مصرف بزرگسالان یک قرص در شبانه روز میل نمايند که جهت ماکزیمم اثر باید زیر زبان حل شود. بهترین زمان مصرف ۲ الی ۳ ساعت قبل از خواب است.
هشدار مصرف پیش از این فرآورده در صورت وجود بیماری هورمونی، دیابت، بیماری‌های کبدی و کلیوی، فلج مغزی، بیماری صرع، میگرن، افسردگی و بیماری فشار خون با پزشک و یا داروساز خود مشورت نمایید. مصرف در دوران بارداری و شیردهی ممنوع است. پیش از مصرف این فرآورده در صورت وجود بیماری هورمونی، دیابت، بیماری‌های کبدی و کلیوی، فلج مغزی، بیماری صرع، میگرن، افسردگی و بیماری فشار خون با پزشک یا داروساز مشورت شود. تا ۵ ساعت بعد از مصرف فرآورده از رانندگی یا کار با ماشین آلات حساس خودداری شود. خانم‌های باردار، شیرده و کودکان بهتر است با مشورت پزشک از ملاتونین استفاده کنند. این فرآورده مکمل تغذیه‌ای است و جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری نمی‌باشد.
محفظه نگهدارنده قوطی
شرایط نگهداری در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید