داروتو
تصویر  ماسک سه لایه جراحی ZY1040 زیکلاس مد ۱۵ عددی
تصویر  ماسک سه لایه جراحی ZY1040 زیکلاس مد ۱۵ عددی
تصویر  ماسک سه لایه جراحی ZY1040 زیکلاس مد ۱۵ عددی
تصویر  ماسک سه لایه جراحی ZY1040 زیکلاس مد ۱۵ عددی

ماسک سه لایه جراحی ZY1040 زیکلاس مد ۱۵ عددی

Three Layer Zyklusmed Face Mask 15pcs

دسته بندی : ماسک و شیلد
ویژگی ها

دارای فیکسر بینی

کم وزن و راحت

دارای کیفیت ساخت بالا

سه لایه ملت بلون درجه یک

راندمان بالا در تصفیه باکتریایی

پرتو دهی شده و استریل شده با اشعه گاما

در حال تامین

ماسک سه لایه جراحی زیکلاس مد می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در پیشگیری از انواع ویروس داشته باشد. اگر شما در محیط‌های مختلف از این نوع ماسک استفاده کنید، می‌توانید از مبتلا شدن به بیماری‌های آنفولانزا، کرونا و ویروس‌های ناشی از سرماخوردگی جلوگیری نمایید. ماسک سه لایه جراحی ZY1040، به صورت یکبار مصرف مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از مهم ترین وظایف آن جلوگیری از ورود گرد و غبار و ذرات معلق در فضا به داخل مجاری تنفسی می‌باشد. این نوع ماسک‌ها از شما در برابر عوامل بیماری زا به خوبی محافظت می‌نمایند. نحوه استفاده از ماسک سه لایه بسیار آسان است و افراد در هر سنی می‌توانند از آن استفاده کنند. همچنین این ماسک‌ها دارای ۳ لایه تمام پرس التراسونیک هست. این محصول با سه لایه ملت بلون درجه یک و دارای فیکسر روی بینی می‌باشد که این قابلیت باعث می‌شود روی صورت بخوبی قرار بگیرد.

ویژگی‌های خاص:

-تمام پرس

-دارای فیکسر بینی

-رنگ بندی متنوع

-سهولت در تنفس

-دارای کش ضد حساسیت

-سه لایه ملت بلون درجه یک

نحوه مصرف: ابتدا دستان خود را بشویید، سپس کش‌های ماسک را پشت گوش انداخته و فیکسر بینی را روی صورت خود تنظیم کنید. بعد از استفاده آن را در سطل زباله بیندازید.

هشدار مصرف: ماسک‌ها یکبار مصرف بوده و بعد از هر بار استفاده آن را دور بیندازید. از دست زدن به روی ماسک در زمان استفاده از آن خودداری نمایید. ماسک‌ها جزء اقلام بهداشتی بوده و جهت استفاده شخصی می‌باشند. برای کودکان از ماسک متناسب با سن آن‌ها استفاده شود. در زمان تعویض ماسک هرگز لایه بیرونی و داخلی ماسک را دست نزنید. ماسک را پس از عطسه زدن و سرفه کردن تعویض نمایید. در صورت خیس شدن ماسک از استفاده کردن اجتناب فرمایید.

عنوان مشخصه
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده آرا صنعت آویژه
کشور صاحب برند آلمان
نوع محصول ماسک
تعداد 15
موارد مصرف ماسک تنفسی
روش مصرف ابتدا دستان خود را بشویید، سپس کش‌های ماسک را پشت گوش انداخته و فیکسر بینی را روی صورت خود تنظیم کنید. بعد از استفاده آن را در سطل زباله بیندازید.
هشدار مصرف ماسک‌ها یکبار مصرف بوده و بعد از هر بار استفاده آن را دور بیندازید. از دست زدن به روی ماسک در زمان استفاده از آن خودداری نمایید. ماسک‌ها جزء اقلام بهداشتی بوده و جهت استفاده شخصی می‌باشند. برای کودکان از ماسک متناسب با سن آن‌ها استفاده شود. در زمان تعویض ماسک هرگز لایه بیرونی و داخلی ماسک را دست نزنید. ماسک را پس از عطسه زدن و سرفه کردن تعویض نمایید. در صورت خیس شدن ماسک از استفاده کردن اجتناب فرمایید.
محفظه نگهدارنده جعبه مقوایی

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید