داروتو
تصویر  کپسول فست ران او پی دی فارما  2 بسته 15 عددی

کپسول فست ران او پی دی فارما 2 بسته 15 عددی

OPD Pharma Fastrun 15Caps

دسته بندی : مفاصل و استخوان
115,000 تومان

التهاب مفصل یا آرتریت می‌تواند به علت بیماری‌های خود ایمنی و ایجاد روماتیسم به علت عفونت مفصل و یا به علت استئوآرتریت یا آرتروز ایجاد شود. بیماری‌های متابولیک مانند نقرس هم می‌توانند موجب التهاب و درد مفصل شوند. در آرتریت، مفصل دردناک و متورم شده و دچار خشکی و محدودیت حرکت و در مواردی، تغییر شکل می‌شود. درمان دردهای مفصلی بسته به علت تشکیل دهنده آن متفاوت است.  کپسول فست ران او پی دی فارما ۳۰۰ میلی گرم حاوی ترکیبی از گیاهان دارویی با اثرات اثبات شده مانند آواکادو (یک قسمت) و سویا (دو قسمت) می‌باشد و شامل مواد موثره‌ای است که اثرات بهبود دهنده و تسکین دهنده یکدیگر را تکمیل نموده و نتیجه آن بهبود و درمان بیماری‌های دژنراتیو مفاصل و استئوآرتریت می‌باشد. این محصول با منشا گیاهی دارای اثر مغذی بر بافت همبندی است که با تحریک سنتز پروتئوگلایکان‌ها، کلاژن و بازسازی غضروف ، موجب می‌شود که ساختمان غضروف به حالت طبیعی باز گردد و نیز اثر باز دارندگی بر روی کلاژناز تیپ دو و PGE2 دارد. بنابراین این فرآیند با تأثیر بر دژنراسیون غضروف از کاتابولیسم جلوگیری نموده و تعادل و توازن میان کاتابولیسم و آنابولیسم ماتریکس غضروف را حفظ می‌نماید . فرآیندی که موجب بهبود علائم می‌گردد ممکن است در ابتدا آهسته باشد اما تاثیر دراز مدت قابل توجه آن باقی مانده و در نهایت موجب کاهش درد، آسیب عملکردی و حملات ناگهانی می‌گردد.

ویژگی‌های خاص:

-حاوی۳۰۰ میلی گرم عصاره غیر صابونی (آووکادو / سویا)

-کاهش درد و التهاب مفاصل

-بهبود تحرک و افزایش انعطاف پذیری مفاصل

-کمک به بازسازی غضروف‌ها

-کمک به بهبود علایم ناشی از بیماری استئوآرتریت (آرتروز)

نحوه مصرف: روزانه یک عدد کپسول یا مطابق دستور پزشک همراه با آب کافی میل شود.

ترکیبات: حاوی ۳۰۰ میلی گرم عصاره غیر صابونی آووکادو و سویا

هشدار مصرف: مصرف در دوران بارداری و شیردهی ممنوع است. این محصول برای شما و در شرایط ویژه تجویز شده است و نباید در سایر موارد مصرف شود. مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید.

عوارض جانبی: با نظر به این که تمامی موارد برای یک نفر رخ نخواهد داد، اما موارد ذیل امکان وقوع دارند: احتمال تهوع و استفراغ (مصرف کپسول فست ران بین غذا از بروز این عارضه جلوگیری می‌نماید.) احتمال مسمومیت در صورت مصرف بیش از مقدار توصیه شده، احتمال سوزش معده، معده درد و مشکلات گوارشی

تداخل دارویی: جهت اطمینان از عدم وقوع تداخلات دارویی، در صورت مصرف سایر داروها با داروساز یا پزشک خود مشورت نمایید.

عنوان مشخصه
برند او پی دی فارما - OPD Pharma
کشور سازنده ایران
شرکت سازنده امید پارسینا دماوند
نوع محصول کپسول
تعداد 15
جنسیت مصرف عمومی
موارد مصرف بهبود درد آرتروز
تداخل دارویی جهت اطمینان از عدم وقوع تداخلات دارویی، در صورت مصرف سایر داروها با داروساز یا پزشک خود مشورت نمایید.
عوارض جانبی با نظر به این که تمامی موارد برای یک نفر رخ نخواهد داد، اما موارد ذیل امکان وقوع دارند: احتمال تهوع و استفراغ (مصرف کپسول فست ران بین غذا از بروز این عارضه جلوگیری می‌نماید.) احتمال مسمومیت در صورت مصرف بیش از مقدار توصیه شده، احتمال سوزش معده، معده درد و مشکلات گوارشی
ترکیبات حاوی ۳۰۰ میلی گرم عصاره غیر صابونی آووکادو و سویا
روش مصرف روزانه یک عدد کپسول یا مطابق دستور پزشک همراه با آب کافی میل شود.
هشدار مصرف مصرف در دوران بارداری و شیردهی ممنوع است. این محصول برای شما و در شرایط ویژه تجویز شده است و نباید در سایر موارد مصرف شود. مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید.
محفظه نگهدارنده جعبه مقوایی
شرایط نگهداری در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

مجموع امتیاز این محصول

100 / 0

0 رای کاربر

کیفیت
100 / 0
قیمت
100 / 0
بسته بندی
100 / 0
تمایل معرفی کالا به دیگران
100 / 0
رایحه مطلوب
100 / 0

کاربر محترم آیا علاقه داری خبر ها و پیغام های ما رو دنبال کنید